Berkay Şahin'den şoke eden telefon iddiası: Arda'nın bacağına sıkın

Arda Turan Berkay Şahin
Arda Turan Berkay Şahin

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin'in, Arda Turan'ın kendisine saldırısı sonrası birilerini arayarak "Bu mekanı tarayacaksınız, Arda'nın da bacağına sıkacaksınız" dediği iddia ediliyor.

Ünlü sunucu Ece Erken, sunucusu olduğu televizyon programında davada tanık olan ancak adını vermek istemeyen ünlü bir ismin iddialarını ekrana taşıdı. Takvim Gazetesi'nin yer verdiği olay iddiaya göre; Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Emirgan'daki eğlence mekanında tuvalete giderken Arda'nın dirseği kendisine çarptı. Bunun üzerine "Nasıl vurursun sen bana?" diyerek tepki gösterdi. Ardından Özlem Ada'nın eşi Berkay, Arda'nın olduğu masaya geldi. Futbolcunun omzuna dokunarak "Kaptan seninle bir konuşabilir miyiz?" dedi. Tam Arda'yı ensesinden tutarken yumruk yedi.

Berkay Şahin hakkında şoke eden iddia!

Berkay, Arda'nın yumruğundan sonra dışarı çıkıp telefonla birilerini aradı ve "Bu mekanı tarayacaksınız, Arda'nın da bacağına sıkacaksınız" dedi. Arda da arkadaşları tarafından dışarı çıkarıldı. Arda Turan, evde eşini titreyerek korkmuş gördü. Özlem Ada Şahin'in eşi Aslıhan Doğan'ı aradığını öğrenince çok sinirlendi ve silahını alıp hastaneye gitti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >