Böyle arkadaş olmaz olsun! Üzerinden arabalar geçti en yakın arkadaşı bakın ne yaptı

Aydın'da meydana gelen olayda bir motosiklet sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçti. Motosiklette bulunan iki arkadaştan birisinin üzerinden defalarca araç geçti. Arkadaşı ise sessizce olay yerinden uzaklaştı. Polis ölen kişinin arkadaşını bulmak için harekete geçti.

Aydın-Denizli karayolunda Aydın istikametine doğru seyir halinde giden plakasız bir motosiklet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle Ovaköy mevkisinde orta refüje çarpıp karşı şeride devrildi. O esnada seyir halindeki diğer araçlar, yerde yatan kişinin üzerinden geçti.

Plakasız motosikletin yakınında birçok alkol şişesi bulunması dikkat çekti.
Plakasız motosikletin yakınında birçok alkol şişesi bulunması dikkat çekti.

Motosikletin yakınında alkol şişeleri bulundu

İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Ekipler, adının İsmail Tosun (30) olduğunu tespit ettikleri kişinin öldüğünü belirledi. Öte yandan motosikletin yakınlarında alkol şişeleri görüldü.

Bölgede bulunan bir akaryakıt istasyonun güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, seyir halindeki motosiklet sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybedip orta refüje çarptığı ardından da karşı şeride devrildiği görülüyor.

Yerden kalkamayınca arabalar üzerinden geçti

Görüntülerde, devrilen motosikletten bir başka kişinin kalkarak kenara çekildiği, yerden kalkamayan Tosun'un üzerinden ise diğer arabaların geçtiği, diğer kişinin ise olay yerinden ayrıldığı yer alıyor.

Ekipler, olay yerinden ayrılan ve Tosun'un arkadaşı olduğu değerlendirilen kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >