Bu acının tarifi yok! Baba ve 6 aylık oğlu aynı tabutta

Samsun
Samsun

Samsun'da iki aracın karıştığı kazada hayatını kaybeden Barış Çörtük ve 6 aylık bebeği Ayaz Çörtük aynı tabutta son yolculuğuna uğurlandı.

Samsun'da iki otomobilin karıştığı kazada yaşamlarını yitiren Barış Çörtük (24) ile 6 aylık oğlu Ayaz Çörtük, aynı tabutta son yolculuklarına uğurlandı.

Kaza, dün Salıpazarı-Çarşamba karayolu Cilme sapağı mevkiinde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilemeyen otomobil, hatalı sollama yapınca Barış Çörtük yönetimindeki otomobil ile kafa kaya çarpıştı. Kazada, sürücü Barış Çörtük, oğlu Ayaz ve akrabası Selin Çörtük ile diğer araçtaki Hasan Basri Çakır (55), Ferhat Bal (58) ve Bekir Sarı (47) yaralandı.

  • Ambulanslarla Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Barış Çörtük ve oğlu Ayaz ile Hasan Basri Çakır kurtarılamadı.

Baba oğul aynı tabutta

Barış Çörtük ile 6 aylık oğlu Ayaz Çörtük Salıpazarı ilçesi Karayonca Mahallesi'nde son yolculuğuna uğurlandı. Baba ve oğlunun cenazeleri tek tabuta konularak Aşağıgeriş Camii'ne getirildi. Burada öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından baba ve oğlunun cenazeleri, mahalledeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Eşinin tedavisi devam ediyor

Eşi ve bebeğini kaybeden Selin Çörtük'ün tedavisinin Gazi Devlet Hastanesi'nde devam ettiği belirtildi. Ailenin İstanbul'da yaşadığı, tatil için Kurban Bayramı’ndan iki gün önce memleketleri Karayonca Mahallesi'ne geldikleri belirtildi. 1 yıllık evli olan Çörtük çiftinin dün yakınlarıyla bayramlaştıktan sonra gezmek için 6 aylık oğullarıyla birlikte Çarşamba ilçesine gitmek üzere yola çıktıkları ifade edildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >