Bu bir skandal! Ece Seçkin diye bir başkasını sahneye çıkardılar

Ece
Ece

"Ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir" Ece Seçkin diye kandırdılar, çakması sahne aldı!

Yalova, Çınarcık'ta skandal bir olay yaşandı. Ece Seçkin diye ünlü şarkıcıya benzeyen bir kadını sahneye çıkardılar. Seçkin olayı duyunca çıldırdı!

Skandal!

                  
                  Gazeteci Cengiz Semercioğlu bugünkü köşesinde Yalova'da bir plajda Ece Seçkin diye genç bir kadını sahneye çıkardıklarını anlattı. Skandal olay sonrası Ece Seçkin de Instagram'dan yorum yaptı.
Skandal! Gazeteci Cengiz Semercioğlu bugünkü köşesinde Yalova'da bir plajda Ece Seçkin diye genç bir kadını sahneye çıkardıklarını anlattı. Skandal olay sonrası Ece Seçkin de Instagram'dan yorum yaptı.
Ece seçkin sanıp fotoğraf bile çektirdiler!

                  
                  Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, yaşanan skandalı bugünkü köşesinde şu satırlarla kaleme aldı: "Beach club'larda playback konserleri, herkesin DJ'lik yapmasını eleştiriyorum, 'Pop müziği beach'lerden denize döktünüz' diyorum ya... Buyrun geldiğimiz nokta bir büyük skandal oldu. Ece Seçkin diye Ece Seçkin'e 'benzeyen' birini sahneye çıkarıp playback Ece Seçkin şarkılarını söylettiler... Millet de Ece Seçkin'i izliyoruz diye eğlendi... Eğlenmekle kalmadı çakma Ece Seçkin'le fotoğraflar çektirip sosyal medya hesaplarına koydular... İnanılır gibi değil ama gerçek. Olay pazar günü Yalova Çınarcık'ta Deniz Feneri Beach Club'ta yaşandı... Uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye Ece Seçkin diye çıkardılar."
Ece seçkin sanıp fotoğraf bile çektirdiler! Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, yaşanan skandalı bugünkü köşesinde şu satırlarla kaleme aldı: "Beach club'larda playback konserleri, herkesin DJ'lik yapmasını eleştiriyorum, 'Pop müziği beach'lerden denize döktünüz' diyorum ya... Buyrun geldiğimiz nokta bir büyük skandal oldu. Ece Seçkin diye Ece Seçkin'e 'benzeyen' birini sahneye çıkarıp playback Ece Seçkin şarkılarını söylettiler... Millet de Ece Seçkin'i izliyoruz diye eğlendi... Eğlenmekle kalmadı çakma Ece Seçkin'le fotoğraflar çektirip sosyal medya hesaplarına koydular... İnanılır gibi değil ama gerçek. Olay pazar günü Yalova Çınarcık'ta Deniz Feneri Beach Club'ta yaşandı... Uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye Ece Seçkin diye çıkardılar."
"Ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir"

                  
                  Şöyle devam ediyor: "Playback Ece Seçkin'e şarkıları söyletip dans ettirdiler... O sırada gerçek Ece Seçkin, çakmasının Çınarcık'ta konser verdiğinden bir haber Yunanistan'ın Meis adasında paddle board yapıyordu. Bir süre sonra olaylardan haberi oldu sanırım ve organizatörlerden birinin Instagram sayfasının altına, "Ece Seçkin de oradaymış. Diva diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız" diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu... Bunların abileri ablaları Çeşme'de Bodrum'da playback'lerle, çakma DJ'lerle milleti kandırırsa, Çınarcık'ta da birileri çakma Ece Seçkin'i sahneye çıkarır. Siz siz olun para verip beach'lerde playback dinlediğiniz ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir.."
"Ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir" Şöyle devam ediyor: "Playback Ece Seçkin'e şarkıları söyletip dans ettirdiler... O sırada gerçek Ece Seçkin, çakmasının Çınarcık'ta konser verdiğinden bir haber Yunanistan'ın Meis adasında paddle board yapıyordu. Bir süre sonra olaylardan haberi oldu sanırım ve organizatörlerden birinin Instagram sayfasının altına, "Ece Seçkin de oradaymış. Diva diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız" diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu... Bunların abileri ablaları Çeşme'de Bodrum'da playback'lerle, çakma DJ'lerle milleti kandırırsa, Çınarcık'ta da birileri çakma Ece Seçkin'i sahneye çıkarır. Siz siz olun para verip beach'lerde playback dinlediğiniz ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir.."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >