Hatırlamanın üniversiteliler için bile mümkün olmayacağı 7 dizi

Bu dizileri ve rolleri üniversiteliler bile hatırlayamaz
Bu dizileri ve rolleri üniversiteliler bile hatırlayamaz

Günümüz üniversite öğrencilerinin, yayınlandığı dönemde henüz ana kucağında gezdiğine emin olduğumuz, diziler ve rollerdir bunlar. Biraz nostaljiye hazır mısınız?

Geçmiş zaman olur ki diyerek başlıyoruz içeriğimize. Eskiye dair bir yayın ya da çalışmayla karşılaştığımız zaman duygulanır, o zamanlara geri dönmek isteriz.

Kuşkusuz dizilerde bunlardandır. Her izleyişimiz sırasında duygulanırız. Bizler de sizlere bu duyguları yaşattıracak dizileri derledik.

İşte yalnızca belirli bir yaş kesiminin hiç zorlanmadan hatırlayacağı o diziler ve roller:

Melek Baykal & Güven Kıraç - Hayat Bağları

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  Bu ikilinin bir dönem baş rolünü paylaştıkları bir aile dramasında rol aldıklarını söylesek eminiz ki şaşıracaksınız.
Melek Baykal & Güven Kıraç - Hayat Bağları Bu ikilinin bir dönem baş rolünü paylaştıkları bir aile dramasında rol aldıklarını söylesek eminiz ki şaşıracaksınız.
Ceyda Düvenci - Dikkat Bebek Var!

                  
                  
                  
                  
                  
                  Aynı yıllarda hem oyuncu hem de sabah şekerleri sunucularından biri olan Düvenci'nin popülaritesini arttırdığı yapımlardan biri olmuştu bu dizi.
Ceyda Düvenci - Dikkat Bebek Var! Aynı yıllarda hem oyuncu hem de sabah şekerleri sunucularından biri olan Düvenci'nin popülaritesini arttırdığı yapımlardan biri olmuştu bu dizi.
Arda Kural & Çiçek Dilligil - Kuzenlerim

                  
                  
                  
                  Aynı üniversitede okuyan birkaç üniversite öğrencisinin tatlı hikayesinin anlatıldığı bu dizide yerli Leonardo Di Caprio olarak tanıdığımız Arda Kural da kampüsün en yakışıklısı rolünde yer alıyordu. Dönemin popüler oyuncularından Çiçek Dilligil ise kuzen grubundan bir üyeyi oluşturuldu. Bu diziyi izleyip de; kuzeniyle aynı eve çıkma hevesini tatmayan yoktur.
Arda Kural & Çiçek Dilligil - Kuzenlerim Aynı üniversitede okuyan birkaç üniversite öğrencisinin tatlı hikayesinin anlatıldığı bu dizide yerli Leonardo Di Caprio olarak tanıdığımız Arda Kural da kampüsün en yakışıklısı rolünde yer alıyordu. Dönemin popüler oyuncularından Çiçek Dilligil ise kuzen grubundan bir üyeyi oluşturuldu. Bu diziyi izleyip de; kuzeniyle aynı eve çıkma hevesini tatmayan yoktur.
Binnur Kaya & Devin Özgür Çınar - Dış Kapının Mandalları

                  
                  
                  
                  
                  
                  1998 yılında BKM yapım tarafından hazırlanan dizinin hatırlanmayanlar köşesinde en başta yer aldığını söyleyebiliriz. Zaten aynı okuldan mezun olan Kaya ve Çınar'ın birlikte yer aldıkları ilk projeleri de bu olmalı.
Binnur Kaya & Devin Özgür Çınar - Dış Kapının Mandalları 1998 yılında BKM yapım tarafından hazırlanan dizinin hatırlanmayanlar köşesinde en başta yer aldığını söyleyebiliriz. Zaten aynı okuldan mezun olan Kaya ve Çınar'ın birlikte yer aldıkları ilk projeleri de bu olmalı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >