Buse Varol'dan Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında şoke eden sözler!

Buse
Buse

Alişan'ın anne olmaya hazırlanan eşi Buse Varol, ünlü sanatçının eski nişanlısı Eda Erol hakkında ilk kez konuştu.

''Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim''

                  Katıldığı programda evliliği ve doğacak bebeği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Buse Varol, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında ilk kez konuştu. Varol, "Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. 'Ay bir Alişan, bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım. Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim' diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan, bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan, mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum'' açıklamasında bulundu.
''Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim'' Katıldığı programda evliliği ve doğacak bebeği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Buse Varol, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında ilk kez konuştu. Varol, "Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. 'Ay bir Alişan, bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım. Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim' diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan, bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan, mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum'' açıklamasında bulundu.
''Ayrılık haberlerine üzüldüm''

                  Buse Varol "Alişan'ın, Eda Erol'dan ayrıldığı haberlerini okuyunca bir şey hissettiniz mi?" sorusuna ise şu cevabı verdi; "Vicdanlı bir insanım. İnanın, ayrılık haberlerine üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı. Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun."
''Ayrılık haberlerine üzüldüm'' Buse Varol "Alişan'ın, Eda Erol'dan ayrıldığı haberlerini okuyunca bir şey hissettiniz mi?" sorusuna ise şu cevabı verdi; "Vicdanlı bir insanım. İnanın, ayrılık haberlerine üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı. Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >