Caddede yürürken üzerine sokak lambası düştü

Polis ekipleri olay yerinde incelemede bulundu.
Polis ekipleri olay yerinde incelemede bulundu.

İstanbul Kadıköy'de vatandaşın üzerine aydınlatma direğinin lambası düştü. Başına düşen Menderes Yıldırım, tedavinin ardından taburcu olurken, "Yere düştüğümü hatırlıyorum. Bir sürü insan geçiyor. Çoluk çocuk başka bir arkadaşın da başına gelebilirdi. Yetkililer önlem alsın" ifadelerini kullandı.

Olay, Kadıköy Rıhtım Caddesi'nde meydana geldi. Caddede yürüyen kişinin üzerine sokak aydınlatma direğinde asılı lamba düştü. Kanlar içinde yere yığılan kişiye çevredekiler müdahale etti. Daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye götürdü. Kadıköy'de başına aydınlatma direğinin lambası düşen Menderes Yıldırım, tedavinin ardından taburcu oldu.

Başına sokak lambası düşen Yıldırım yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:

  • "Arkadaşlarımın yanındaydım. Direğin dibindeyken lamba bir anda kafama düştü. Yere yığıldım, arkadaşlarım hemen yardıma koştu. Hastaneye gittik röntgen çektiler. '8 saat arkadaşlarının yanında kal' dediler. Şimdi kendimi iyi hissediyorum. Yere düştüğümü hatırlıyorum. Bir sürü insan geçiyor. Çoluk çocuk başka bir arkadaşın da başına gelebilirdi. Yetkililer önlem alsın."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >