Çağatay Ulusoy'a Hollywood yolu gözüktü

Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy

Geçtiğimiz ay Los Angeles’ta Angelina Jolie ve Johnny Depp gibi dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı United Talent Agency ile el sıkışan Çağatay Ulusoy, Hollywood projesine imza atmak için önceki gün ABD'ye uçtu.

Birkaç yıldır sık sık ABD'ye giderek kendisini yabancı dil ve oyunculuk konusunda geliştiren Çağatay Ulusoy, emeklerinin karşılığını almak üzere...

27 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü yetenek ajanslarından biri olan United Talent Agency ile anlaşma imzaladı. Başrolünde rol aldığı Netflix'in ilk Türk dizisinin çekimleri biter bitmez soluğu Los Angeles'ta alan Çağatay Ulusoy, önceki gün ABD'ye uçtu.

Angelina Jolie ve Johnny Depp gibi yıldızlarla çalışan ajans yetkilileriyle buluşacak olan yakışıklı oyuncunun, birkaç gün içerisinde önemli bir Hollywood projesi için imza atacağı konuşuluyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş'un yer aldığı Netflıx'in ilk Türk orijinal dizisinin çekimleri İstanbul'da tamamlandı. Dizinin çekimlerinin bitmesinin ardından daha büyük projeler için vakit kaybetmeden Amerika'ya uçtu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >