Caner Erkin ve Asena Atalay oğulları için savaşıyor

Asena Atalay - Caner Erkin
Asena Atalay - Caner Erkin

Olaylı bir boşanma süreci geçiren Asena Atalay ve Caner Erkin şimdi de velayet davası yüzünden birbirine girdi

2016 yılında olaylı bir şekilde boşanan Asena Atalay ve Caner Erkin 7 yaşındaki oğulları Çınar’ın velayeti için savaşıyor. Asena Atalay’ın “ Çınar’ın, babasının evinde bir odası bile yok” sözleri sonrasında olayın fitili ateşlendi ve taraflar birbirine girdi. Caner, Atalay’ın sözlerine ''Hayal ürünü'' şeklinde yanıt verdi.

Asena Atalay - Caner Erkin
Asena Atalay - Caner Erkin

Asena Atalay’ın duruşma sonrasında yaptığı "Ben nafakadan vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. Ancak Çınar'ın babasının evinde bir odası bile yok!" açıklaması sonrasında Caner Erkin avukatı aracılığıyla Asena Erkin’e "Bu davada pazarlık yoktur. Aksine Atalay maddi talepler içeren anlaşma teklif etmiş ve bu, tarafımızdan reddedilmiştir. Çınar, babasıyla kişisel gelişimine katkıda bulunacak şekilde zaman geçirmektedir. Babasının evinde odası mevcuttur." Diyerek cevap verdi.

Sessiz kalamamıştı
Daha önceden de eski eşinin icra takibi başlatması üzerine daha fazla dayanamayan Caner Erkin, sessizliğini bozmuş, güzel oyuncu Şükran Ovalı'yla hayatını birleştiren Caner Erkin geç saatlerde İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınlayarak Asena Atalay'ı adeta topa tutmuştu.

  


  
Asena Atalay'ın Caner Erkin'e yönelik toplam 451 bin 151 TL'lik icra takibi başlattığının haberini öğrenen Erkin, gece geç saatlerde instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yayınlamıştı.

  
"Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır.

  


  
Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
Sessiz kalamamıştı Daha önceden de eski eşinin icra takibi başlatması üzerine daha fazla dayanamayan Caner Erkin, sessizliğini bozmuş, güzel oyuncu Şükran Ovalı'yla hayatını birleştiren Caner Erkin geç saatlerde İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınlayarak Asena Atalay'ı adeta topa tutmuştu. Asena Atalay'ın Caner Erkin'e yönelik toplam 451 bin 151 TL'lik icra takibi başlattığının haberini öğrenen Erkin, gece geç saatlerde instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yayınlamıştı. "Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.
Bugüne kadar sustum
Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüğüm ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.
Bugüne kadar sustum Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüğüm ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.
Akıl sağlığından yoksun
Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

  


  
Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.
Akıl sağlığından yoksun Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >