CIA'in gizli belgelerinde UFO görüntüleri bulundu!

ufo
ufo

Geçtiğimiz ay CIA'in web sayfasından yayınlanan belgeler içerisinde UFO görüntüleri bulundu. CIA, gizlice UFO'larla temas mı kuruyor?

Amerika Birleşik Devletleri merkezli istihbarat teşkilatı CIA, geçtiğimiz ay tarihi öneme sahip 11 milyondan fazla belgeyi internet sitesinden erişime açmıştı. Hatta son olarak internetteki belgelerin sayısının 13 milyonu bulduğu ortaya çıktı. Bununla birlikte CIA'in yayınladığı belgelerle alakalı gizemli detaylar da açığa çıkmaya başladı.
CIA gizli belgeleri yayınladı: Artık merak edilen tüm belgeler bu sitede
Belgeler arasında son olarak Güney Asya'da bulunan Thimphu'da yüksek hızda çıt çıkarmadan ilerleyen bir cismin varlığı ortaya çıktı. 21 Şubat 1968'de görülen ve tanımlanamayan bu cismin, doğudan - batıya doğru yol aldığı da özellikle belirtiliyor. Diğer önemli bir ayrıntı ise 4 Mart 1968'de ortaya çıkıyor. Belgelerde, Hindistan'ın Ladakh eyaletinde ortaya çıkan beyaz bir ışıkla birlikte iki kez patlama sesinin duyulduğu ifade ediliyor.
Araştırmalar gizemli bilgileri ortaya çıkardı!
Daha sonrasında yapılan araştırmalar neticesinde, tanımlanamayan bu cismin tabanının 186 cm olduğu ve ek olarak yüksekliğin de 124 cm civarında olduğu bilgisine varılıyor. Ortaya çıkan yeni detaylarla birlikte CIA'in UFO'larla temas kurulduğu fakat bunun halen saklandığı ihtimali üzerinde duruluyor. Yani CIA, aslında UFO'larla bağlantı kurabiliyor ama bunu gizliyor olabilir.
Araştırmalar gizemli bilgileri ortaya çıkardı! Daha sonrasında yapılan araştırmalar neticesinde, tanımlanamayan bu cismin tabanının 186 cm olduğu ve ek olarak yüksekliğin de 124 cm civarında olduğu bilgisine varılıyor. Ortaya çıkan yeni detaylarla birlikte CIA'in UFO'larla temas kurulduğu fakat bunun halen saklandığı ihtimali üzerinde duruluyor. Yani CIA, aslında UFO'larla bağlantı kurabiliyor ama bunu gizliyor olabilir.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >