Çocuğu taciz etmek isteyen zanlı yakalandı

İzmir Karşıyaka
İzmir Karşıyaka

İzmir'de 12 yaşındaki kız çocuğu G.B'yi taciz etmeye çalışan M.Ş. isimli zanlı, mahalleli tarafından yakalanarak linç edilmek istendi.

İzmir Karşıyaka'da, 12 yaşındaki kız çocuğuG.B.'yi taciz etmeye çalışan ve mahalleli tarafından yakalanarak linç edilmek istenen M.Ş. gözaltına alındı.

Küçük kıza not verdiği ortaya çıktı

Edinilen bilgiye göre olay, saat 19.00 sıralarında Şemikler Mahallesi'nde meydana geldi. 12 yaşındaki kız çocuğu G.B., M.Ş.'nin yolunu keserek kendisine arkadaşlık teklif ettiğini ve telefon numarasının yazılı olduğu bir notu verdiği ailesine söylemesi üzerine, küçük kızın babası ve yakınları harekete geçti.

Daha önce de önünü kesmiş

Mahalle sakinleri tarafından sokakta yakalanan M.Ş. öfkeli kalabalık tarafından darp edilirken, çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis kavgayı ayırdı. Polisin yaptığı incelemede M.Ş.'nin daha önce de G.B.'nin önünü keserek arkadaşlık teklif ettiğini belirlemesi üzerine M.Ş. gözaltına alındı.

Mahalle sakinleri tarafından darp edilen M.Ş., sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >