20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Çukur dizisinden beklenen fragman geldi: Çukur'un sahipleri değişiyor

Çukur
Çukur

Çukur dizisinin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragman, YouTube kısa sürede trend videolar listesine girmeyi başardı.

Show TV'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi Çukur'dan beklenen fragman geldi. Karakterleri ve replikleriyle fenomen haline gelen yapım, fragmanıyla kısa sürede YouTube trend videolar listesine girmeyi başardı.

Sezon finalinde ne olmuştu?

Çukur

Çukur’un sezon finalinde; Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kaldı. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bıraktı. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir yıkımın başlangıcı oldu. Medet, Selim, Emrah ve Nazım ölürken, düğünde bulunan herkes yaralandı, Saadet ise kaçırıldı.

Çukur
Çukur

Hem sembolü hem de karakterleriyle bir sezona damgasını vuran Çukur dizisi, nefes kesen bir bölüm ile sezon finali yapmıştı.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen gala törenine dizinin hayranları akın etmişti. Otizm'e farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenen gala töreni, Hollywood filmlerinin galalarını aratmamıştı.

İşte Çukur'un yeni sezon ilk fragmanı

İLGİLİ HABERLER