Çukur'dan şoke eden fragman! "İstediğim tek şey İdris Koçovalı'yı Çukur'dan çıkarmak"


​Çukur'dan şoke eden fragman! "İstediğim tek şey İdris Koçovalı'yı Çukur'dan çıkarmak"
​Çukur'dan şoke eden fragman! "İstediğim tek şey İdris Koçovalı'yı Çukur'dan çıkarmak"

Çukur'un bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüne, İdris - Selim ve Yamaç sahnesi damgasını vuracak.

Pazartesi akşamının reyting birincisi dizisi Çukur'dan beklenen fragman geldi. Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrolü olduğu dizinin bu akşam yayınlanacak bölümüne, İdris - Selim ve Yamaç sahnesi damgasını vuracak.

Yeni bölümde neler olacak?
Selim’in Cemil’i öldürmesi Çukur’da var olan büyük gerçeklere bir yenisini ekler. Selim’in bu hayati hatasının bedelini ödeyip ödemeyeceği merakla beklenirken Koçovalı Ailesi’nde herkes düğünün ani iptaliyle derinden sarsılır. Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yaratır. Sezon finaline beş bölüm kala Çukur’un tüm sakinleri yeniden büyük yüzleşmeler yaşarken Yamaç ve adamlarının silah deposuyla ilgili yaptıkları hamle onları tehlikeli bir sürprizin içine sürükleyecek.
Yeni bölümde neler olacak? Selim’in Cemil’i öldürmesi Çukur’da var olan büyük gerçeklere bir yenisini ekler. Selim’in bu hayati hatasının bedelini ödeyip ödemeyeceği merakla beklenirken Koçovalı Ailesi’nde herkes düğünün ani iptaliyle derinden sarsılır. Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yaratır. Sezon finaline beş bölüm kala Çukur’un tüm sakinleri yeniden büyük yüzleşmeler yaşarken Yamaç ve adamlarının silah deposuyla ilgili yaptıkları hamle onları tehlikeli bir sürprizin içine sürükleyecek.