Diriliş Ertuğrul'un sevilen oyuncusundan şaşırtan mahkeme kararı!

Diriliş
Diriliş

Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterine can veren ünlü isimden şoke eden mahkeme kararı!

Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterini canlandıran oyuncu Gülsim Ali İlhan, kendisini bir yılı aşkın süredir takip ederek "Bohçanı topla" şeklinde mesajlar atan, çiçekler yollayan ve evine yüzük bırakan hayranını ihbar etti. Oyuncunun hayranı hakkında soruşturma başlatıldı.

Aslıhan Hatun'a sosyal medya tacizi!
İstanbul Sarıyer'de ikamet eden ve Diriliş Ertuğrul'da Aslıhan Sultan karakterini oynayan 25 yaşındaki Gülsim Ali İlhan, sosyal medya hesabından kimliği belirsiz bir şahıs tarafından mesajlar almaya başladı. Başta mesajları önemsemeyen oyuncuya, bir yandan da Timuçin K. adlı kişiden sürekli farklı hediyeler ve çiçekler geliyordu. Dizi çekimi için Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde bulunan İlhan, karşısında Timuçin K.'yı görünce korkarak orayı terk etti.
Aslıhan Hatun'a sosyal medya tacizi! İstanbul Sarıyer'de ikamet eden ve Diriliş Ertuğrul'da Aslıhan Sultan karakterini oynayan 25 yaşındaki Gülsim Ali İlhan, sosyal medya hesabından kimliği belirsiz bir şahıs tarafından mesajlar almaya başladı. Başta mesajları önemsemeyen oyuncuya, bir yandan da Timuçin K. adlı kişiden sürekli farklı hediyeler ve çiçekler geliyordu. Dizi çekimi için Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde bulunan İlhan, karşısında Timuçin K.'yı görünce korkarak orayı terk etti.
İhbar etti!
Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterini canlandıran oyuncu Gülsim Ali İlhan, kendisini bir yılı aşkın süredir takip ederek "Bohçanı topla" şeklinde mesajlar atan, çiçekler yollayan ve evine yüzük bırakan hayranını ihbar etti.
İhbar etti! Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterini canlandıran oyuncu Gülsim Ali İlhan, kendisini bir yılı aşkın süredir takip ederek "Bohçanı topla" şeklinde mesajlar atan, çiçekler yollayan ve evine yüzük bırakan hayranını ihbar etti.
Soruşturma başlatıldı!
Sabah'ın haberine göre; psikolojisinin bozulduğunu belirten ünlü oyuncu, bu kişinin cezalandırılmasını istedi. Genç oyuncunun şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada, Timuçin K.'nın ifadesine başvuruldu.


Timuçin K., televizyonda gördüğü oyuncuya hayranlık duyduğunu ve attığı mesajlardaki 'Bohçanı topla' ifadesiyle niyetinin ciddi olduğunu gösterdiğini savundu. 33 yaşındaki şahıs; İlhan'ın mesajlarına cevap verdiğini, kendisinden haber alamayınca da evinin önüne gidip beklediğini anlattı.
Timuçin K. hakkında dava açılırken, hazırlanan iddianamede; İlhan'ı sosyal medyada takip eden şüphelinin, ünlü oyuncu kabul etmemesine rağmen, onun çalıştığı dizi setleri ve ajanslara çiçekler göndermeye ve hayranıymış gibi İlhan'a yaklaşmaya devam ettiği kaydedildi. İddianamede; şüphelinin bu eylemlerinin bir yıl sürdüğü ifadesi yer aldı. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.
Soruşturma başlatıldı! Sabah'ın haberine göre; psikolojisinin bozulduğunu belirten ünlü oyuncu, bu kişinin cezalandırılmasını istedi. Genç oyuncunun şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada, Timuçin K.'nın ifadesine başvuruldu. Timuçin K., televizyonda gördüğü oyuncuya hayranlık duyduğunu ve attığı mesajlardaki 'Bohçanı topla' ifadesiyle niyetinin ciddi olduğunu gösterdiğini savundu. 33 yaşındaki şahıs; İlhan'ın mesajlarına cevap verdiğini, kendisinden haber alamayınca da evinin önüne gidip beklediğini anlattı. Timuçin K. hakkında dava açılırken, hazırlanan iddianamede; İlhan'ı sosyal medyada takip eden şüphelinin, ünlü oyuncu kabul etmemesine rağmen, onun çalıştığı dizi setleri ve ajanslara çiçekler göndermeye ve hayranıymış gibi İlhan'a yaklaşmaya devam ettiği kaydedildi. İddianamede; şüphelinin bu eylemlerinin bir yıl sürdüğü ifadesi yer aldı. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >