Diriliş'in yeni sezondaki akıbeti belli oldu!

Diriliş
Diriliş

Yayınlandığı günden itibaren, milyonları ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon akıbeti belli oldu.

Geçtiğimiz sezonun rekorlar kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un, sabırsızlıkla beklenen yeni bölümlerinin akıbeti belli oldu. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul'a Burak Özçivit'in de dahil olmasıyla heyecan doruğa çıktı. Özçivit'in Ertuğrul'un oğlu Osman Gazi'yi oynayacağı haberlerinden sonra, dizinin yeni sezondaki konsepti de belli oldu.

Diriliş Ertuğrul'un yapım ekibi, yeni sezonda nasıl bir yol uygulayacaklarını sosyal medya hesabından şu duyuruyu yaptı.

"Kamuoyu Duyurusu! Diriliş Ertuğrul" dizimizin yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. "Diriliş Ertuğrul" daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleriyle buluşacaktır. Bu doğrultuda ekibimiz kostüm, sanat ve koreografi çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Dünyanın pek çok bölgesinde 65'ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen dizimiz yeni sezonda da ''Diriliş Ertuğrul'' konseptiyle devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur."

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >