Dün akşam hastaneye kaldırılmıştı: Meral Akşener taburcu oldu

Meral Akşener
Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "kalp çarpıntısı ritim bozukluğu" rahatsızlığı nedeniyle dün akşam hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmayan ve geceyi hastanede geçiren Akşener taburcu oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalp çarpıntısı ve ritim bozukluğu nedeniyle dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunmayan Akşener'in tedbir amaçlı geceyi hastanede geçirdiği öğrenildi.

İYİ Parti'den açıklama

İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Akşener'in son durumuna ilişkin açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Zorlu, ''Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener bugün hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi'ne intikal etmiş olup çok şükür yapılan tetkiklerinde bir sorun tespit edilmemiştir. Bugün taburcu olması planlanmaktadır. Milletimizin bilgilerine saygıyla sunarız'' ifadelerini kullandı.

"Bir problem saptanmamıştır"

Akşener'in durumu ile ilgili Başhekim Yardımcısı Berkan Özpolat yaptığı açıklamada, "Sayın Meral Akşener çarpıntı şikayetiyle hastanemize başvurdu. Bir problem saptanmamıştır. Hayırlısıyla bugün taburcu edilecektir" şeklinde konuştu.

Akşener doktorların açıklamasından sonra taburcu edildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >