Dünyanın en kötü manzaralı oteli: The Walled Off

Hotel
Hotel

İşte karşınızda dünyanın en kötü manzaralı oteli! "The Walled Off"

Ünlü sokak sanatçısı Banksy uzun süren sessizliğin ardından Kudüs'ün beş kilometre güneyinde yer alan Beytüllahim kentine açtığı tematik otelle oldukçA anlamlı bir geri dönüş yaptı. Sanatçı, İsrail tarafından inşa edilen Batı Şeria Duvarı'nın tam karşısında konumlandırdığı oteli “Dünyanın en kötü manzaralı oteli" olarak tanımlıyor.
Dünya düzenine karşı duruşunu sanatına yansıtan Banksy, daha önce de Filistin halkının yaşadığı baskıyı eserlerine taşımıştı; ancak bu eser oldukça etkileyici görünüyor. İşte İsraillilerin "Güvenlik bariyeri" olarak adlandırdığı "Utanç duvarı" manzaralı otel: "The Walled Off"

Batı Şeria'daki sınırın dibinde

                  
                  
                  
                  İsrail'in Batı Şeria sınırına ördüğü duvarın neredeyse dibine inşa edilen otel, sanatçının eserleriyle kaplı.
Batı Şeria'daki sınırın dibinde İsrail'in Batı Şeria sınırına ördüğü duvarın neredeyse dibine inşa edilen otel, sanatçının eserleriyle kaplı.
Muhteşem bir deneyim sunuyor

                  
                  
                  
                  
                  Otelin sahibi Wisam Salsaa, Banksy'e ek olarak: 
“Duvar manzaralı bu otel, dünyadaki en kötü manzaraya sahip bir otel. Dört duvar arasında mahsur kalan Beytüllahim'deki yerel halkın neler hissettiğini anlayabilmek için muhteşem bir deneyim sunuyor.”
Muhteşem bir deneyim sunuyor Otelin sahibi Wisam Salsaa, Banksy'e ek olarak: “Duvar manzaralı bu otel, dünyadaki en kötü manzaraya sahip bir otel. Dört duvar arasında mahsur kalan Beytüllahim'deki yerel halkın neler hissettiğini anlayabilmek için muhteşem bir deneyim sunuyor.”
Rezervasyonlar 9 Mart'ta

                  
                  
                  
                  
                  Bu “Kapalı” otel dokuz oda, bir süit, bir müze, Filistin'de üretilen sanat eserlerinin sergileneceği bir galeri ve bir de bardan oluşuyor. Rezervasyonları 9 Mart tarihinde başlayacak oteldeki odalarla ve olanaklarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Rezervasyonlar 9 Mart'ta Bu “Kapalı” otel dokuz oda, bir süit, bir müze, Filistin'de üretilen sanat eserlerinin sergileneceği bir galeri ve bir de bardan oluşuyor. Rezervasyonları 9 Mart tarihinde başlayacak oteldeki odalarla ve olanaklarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Odalarda da izler var

                  
                  
                  
                  
                  Odalardan birindeki çalışmada İsrail askeri ve Filistinlinin yastık savaşı yaptığı görülüyor.
Odalarda da izler var Odalardan birindeki çalışmada İsrail askeri ve Filistinlinin yastık savaşı yaptığı görülüyor.
Otelden görüntüler!
Otelden görüntüler!
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >