Duymayan Kalmasın! Ünlü program yayından kalkıyor

Duymayan Kalmasın programı
Duymayan Kalmasın programı

İki sezon boyunca Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Duymayan Kalmasın programının yayından kaldırılacağı iddia edildi.

Magazin dünyasının felaket tellalı olarak bilinen şarkıcı Onur Akay, kendi adını taşıyan internet sitesinde dikkat çekici bir iddiaya yer verdi.

Kaleme aldığı yazısında magazin programlarının bitirilmeye başlanacağını belirten Akay, iki sezondur Star TV'de ekrana gelen Duymayan Kalmasın programının da yayın hayatına son verileceğini iddia etti.

İşte Onur Akay'ın o yazısı

Onur Akay
Onur Akay

Cengiz Semercioğlu'nun kardeşi Cem Semercioğlu'nun sahibi olduğu Joker Yapım'ın yapımcılığı üstlendiği program Duymayan Kalmasın, yeni sezona hazırlanırken yayından kaldırıldı. Çok önemli bir kaynaktan Star TV'nin yeni müdürünün kararı ile programın kaldırıldığı ise kulağıma gelen ilk sebep oldu.

Daha sonra kanal içinden yakın görüştüğüm birine durumu sorduğumda, RTÜK tarafından büyük kanallara yazı gönderildiğini ve hafta içi sabah kuşağında yer alan magazin programlarının yayından kaldırılmasının istendiği bilgisine ulaştım. İki neden biri yüzünden program yayından kaldırıldı ancak ikinci neden gerçekten doğru çıkarsa, artık büyük kanallarda sabahları izlediğimiz magazin programları tarih oluyor.

Duymayan Kalmasın programı
Duymayan Kalmasın programı

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >