Ebru Gündeş'e haciz şoku

Ebru Gündeş'e haciz şoku.
Ebru Gündeş'e haciz şoku.

Rıza Sarraf'ın eşi Ebru Gündeş'e eşinin borçları yüzünden haciz geldi. Evliliği ve kocasıyla ilgili konularla gündeme gelen Gündeş'e kocasının Büyükçekmece'deki lüks sitede bulunan 47 gayrimenkulün toplam 25 bin TL aidat borcu nedeniyle haciz ihbarnamesi gönderildi.

Büyükçekmece'deki sitenin yönetimi Rıza Sarraf hakkında aidat borcu nedeniyle 25 bin TL'lik icra takibi başlattı. Sarraf'a ulaşılamayınca alacaklı avukatının talebi üzerine Ebru Gündeş'e haciz ihbarnamesi gönderildi. İhbarnamede 25 bin TL borç nedeniyle Sarraf'ın Gündeş'in nezdindeki hak ve alacaklarının 25 bin TL'lik kısmına haciz konulduğu belirtildi. Ebru Gündeş de avukatı aracılığıyla İstanbul İcra Müdürlüğü'ne itiraz ederek, Rıza Sarraf'ın kendisinden hak ve alacağının bulunmadığını savundu. Bu nedenle haciz talebinin yerine getirilemediğini bildiren Gündeş, haciz kararına itiraz etti.

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf.
Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf.

Büyükçekmece'de 47 dairesi var

  • 2016 yılının Mart ayında ABD'ye giriş yaparken 'İran yaptırımlarını delme' suçlamasıyla tutuklanan Rıza Sarraf'ın mahkemede 'itirafçı' olmasının ardından New York'ta lüks içinde yaşadığı ortaya çıkmıştı.
  • Sarraf'ın Büyükçekmece'deki lüks sitede 47 daire ve dükkanı bulunuyor. Sarraf, bu gayrimenkulleri 22 Kasım 2011 tarihinde üzerine tescil ettirdi. Sitenin adı ile Sarraf'ın eski şirketlerinden birinin adının aynı olması dikkat çekmişti.

Ebru Gündeş.
Ebru Gündeş.

Yeni albüm müjdesi vermişti

  • Ebru Gündeş sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla yeni albüm çıkaracağını ve tarihin 31 Ocak olduğunu duyurmuştu.

O Ses Türkiye jüriliği yapmıştı

  • Bir dönem O Ses Türkiye jüriliği de yapan Ebru Gündeş sempatik tavırlarıyla izleyiciler tarafından sevilmişti. Eşiyle ilgili yaşadığı sorunlardan dolayı jürilikten ayrılan Gündeş kendisini şarkı işlerine vermişti.

Ebru Gündeş'in O Ses Türkiye'yle ilgili paylaştığı kare;

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >