Ebru Gündeş'ten zor günler geçiren Hadise'ye destek

Hadise
Hadise

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminden dolayı zor günler geçiren şarkıcı Hadise'ye destek mesajı yayınladı.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminden dolayı zor günler geçiren meslektaşı Hadise'ye sahip çıktı.

Gündeş, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Seninleyiz" ifadesine yer verdi.

İşte o paylaşım

Ebru Gündeş'in paylaşımı
Ebru Gündeş'in paylaşımı

Hadise'den açıklama

Hadise
Hadise

Öte yandan ünlü şarkıcı Hadise, annesi hakkında canlı yayında açıklamalarda bulunan Nur Yerlitaş ile alakalı bir yazıda bulundu.

Hadise söz konusunda açıklamasında, "Anne... Her zaman dile getirmişimdir bu kelimenin büyüklüğünü, derinliğini, anlamını... Birkaç hafta önce her zaman en değerlim olan annem ile ilgili üzücü bir olay yaşadık... Benim özel hayatımda yaşadığım durumu, hayatımda bir defa gördüğüm bir insan tarafından magazin programına bağlanıp konu edilmesini kınıyorum. Anlam veremiyorum!

Biz yaşadığımız durum karşısında kimin hangi doktoru aradığını bilmeden ve sadece annemizin durumunu düşünürken, “Bana teşekkür edebilirdiniz sizi ayıplıyorum” diye gelen bir mesaj söz konusu. Ben bu kişinin doktor konusunda yardımcı olduğunu sonra öğrendim ve öğrendiğim an aradım, teşekkür ettim. Bir insan böylesi bir üzüntü yaşarken kimlere teşekkür edelim diye düşünemez! Önce insan annesini, ailesini düşünür sonra gereken teşekkürlerini iletir! İnsanlar böyle bir üzüntü yaşarken “Beni aramadınız bana teşekkür etmediniz sizi ayıplıyorum” diye mesaj atılmaz.

Asıl o mesajı attığınız için, üstüne benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştığınız için, özür dilemesi gereken kişi sizsiniz.

Anne konusunda bu kadar hassas ise bu şahıs benim annemin en özel durumunu neden konuşur acaba canlı yayında?! Benim ve ailemin özel durumunu bir magazin programına bağlanıp anlatmak sizin haddinize mi?! Ben özelimi özel tutmaya savaşırken, size özel hayatımı konuşma hakkını kim veriyor!

Yakın zaman önce sarf ettiğiniz bir cümleyle toplumda yarattığınız infiali, benim annemin sıkıntılı durumundan faydalanıp lehinize döndürmeye çalışmanıza göz yumamam… Annemi ve ailemi malzeme etmenize izin vermem!

Annemin durumu şu an iyi. Ve en önemlisi bu. Biz bir aile olarak bu durumdan daha da güçlenerek çıkacağımızdan eminim.

Bizleri bu süreçte yalnız bırakmayan, desteğini eksik etmeyen herkese teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >