Ece Erken'in banka hesabına el konuldu

Ece Erken evini dekore etmek için çalıştığı mimar ile davalık oldu.
Ece Erken evini dekore etmek için çalıştığı mimar ile davalık oldu.

Evini dekore ettirmek için çalıştığı iç mimar Jale Barahya ile davalık olan ünlü sunucu Ece Erken'in, mahkeme tarafından haksız olduğunu kanaat getirilince hesabına haciz konuldu. Konuyla ilgili konuşan Ece Erken ''Kandırıldığımı düşünüyorum'' dedi.

Ece Erken, evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verildi. Show TV’den Hazan Kutsal’ın haberine göre, 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Ece Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, “Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Ece Erken ve İç mimar Jale Barahya davalık oldu.
Ece Erken ve İç mimar Jale Barahya davalık oldu.

'Benden istenilen para 500 bin TL'

Ece Erken, “Şu an bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL’ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. '60 bin TL daha verirsen anlaşırız' denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL, ben o paraya ev alırdım" dedi.

'Davayı ben kazandım'

Konu hakkında konuşan Jale Barahya, “Dava açtım ve haklı bulundum. İki bilirkişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şu an temyizde” ifadelerini kullandı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >