Ece Seçkin, 'Dibine Dibine' şarkısına Afrika'da klip çekti

Ece Seçkin
Ece Seçkin

Ünlü popçu Ece Seçkin, yeni şarkısı 'Dibine Dibine'nin klibi için Afrika'da kamera karşısına geçti.

Ünlü popçu Ece Seçkin, yeni şarkısı Dibine Dibine için kamera karşısına geçti. Seçkin, sözleri Ayşen, müziği Kemal Şimşekyay, düzenlemesi Ozan Doğulu imzası taşıyan şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde Güney Afrika'da klip çekti.

Seçkin'in giydiği kıyafet, 7 kadın tasarımcı tarafından işlendi. Seçkin'e klipte, yerli halk da eşlik etti.

Ece Seçkin kimdir?

Ece Seçkin
Ece Seçkin

12 Eylül 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Müzik hayatına 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesiyle birlikte başladı. Sadece piyano ve solfej üzerine müzik çalışmalarını sürdürürken, 1998 yılında girdiği konservatuar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı.

Müziğe olan tutkusunun yanı sıra Filiz Coşkuner'den bale dersleri alarak, yaklaşık 8 yıl kadar bale ve dans eğitimlerine devam etti. Lise yıllarında kendi kurduğu müzik grubunun solistliği yapmaya başladı. Okul yıllarında katıldığı çeşitli müzik yarışmalarında dereceler alan Ece Seçkin, 2006 yılında Levent Arslan'dan özel şan dersleri almaya başladı.

2010 yılında, müziğe çok uzak bir tercih yaparak Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandı. Hedefi, müziğin yanı sıra akademik alanda da başarı sağlamaktı. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması müzik hayatında dönüm noktası oldu.

2012 Temmuz ayına kadar süren 1 yıllık yoğun bir çalışma sonucunda, Ağustos 2012'de Doğulu Production markası ile Ozan Doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü 'BU NE YA'yı çıkararak müzik dünyasına adım attı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >