Ehliyetsiz genç kaza yaptıktan sonra pişkinliğiyle herkese pes dedirtti

İstanbul'da meydana gelen olayda Barbaros Bulvarı'nda kırmızı ışıkta durmayarak kavşaktan dönen arabaya çarpan ehliyetsiz gencin kaza sonrası açıklamaları pes dedirtti.

Kaza İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Barbaros Bulvarı Yıldız ışıklarda meydana geldi. İddiaya göre; arkadaşlarıyla birlikte gezmeye çıkan Barış Demir, ehliyetsiz bir şekilde kullandığı otomobille kırmızı ışıkta durmayarak kavşaktan dönmeye çalışan Şebnem Verk yönetimindeki otomobile hızla çarptı. Sağlık çalışanı olduğu öğrenilen Şebnem Verk, hafif şekilde kolundan yaralandı. Kazanın ardından çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Kaza sırasında hafif şekilde yaralanan kadın kırmızı ışıkta geçen ehliyetsiz sürücüye tepki gösterdi.
Kaza sırasında hafif şekilde yaralanan kadın kırmızı ışıkta geçen ehliyetsiz sürücüye tepki gösterdi.

"Hayat bu kadar ucuz mu?"

Kaza nedeniyle oluşan trafik, araçların çekici yardımı ile çekilmesinin ardından normale döndü.
Gözyaşları içerisinde kaza anını anlatan Verk, “Yeşil ışıktan geçtiğimde aşağıdan hızla gelen araç bana çarptı. O kadar hızlı geliyordu ki beni öbür tarafa döndürdü. Hayat bu kadar ucuz mu?” diyerek tepki gösterdi.

Hızlı olmadığını iddia eden ehliyetsiz sürücü Barış Demir ise; “Aşağıdan geliyordum yavaştan vurduk. Araba pert olmuş. Yapacak bir şey yok” dedi. Bir daha ehliyetsiz şekilde araba sürüp sürmeyeceği sorulan Demir’in “Burada sürmem kendi mahallemde sürerim” demesi pes dedirtti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >