Ekranların gelin adayı Hanife: 'Bana prenses gibi davranıyorlar'

İzdivaç programıyla fenomen olan gelin adayı Hanife Gürdal, daha önce de bir dizide oyunculuk yaptı.
İzdivaç programıyla fenomen olan gelin adayı Hanife Gürdal, daha önce de bir dizide oyunculuk yaptı.

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife Gürdal, İzmir'de bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı. Yeni işine reklam amaçlı başlamadığını açıklayan Hanife, "Herkes yattığı yerden para kazanma derdinde" dedi.

Katıldığı evlilik programı sayesinde Türkiye genelince tanınan Hanife Gürdal, yeni işiyle gündem olmuştu. Sosyal medya hesaplarından para kazanmasına rağmen, çalışmaktan vazgeçmeyen Hanife Gürdal, Torbalı'daki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak işe başladı.


"İşimden çok mutluyum"
Sosyal medya hesaplarından para kazanmasına rağmen, çalışmaktan vazgeçmeyen Hanife Gürdal, İzmir Torbalı'daki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışıyor. 4 gündür İzmir- Aydın Karayolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda çalışan Gürdal, çok mutlu olduğunu, işini sevdiğini belirtti.
"İşimden çok mutluyum" Sosyal medya hesaplarından para kazanmasına rağmen, çalışmaktan vazgeçmeyen Hanife Gürdal, İzmir Torbalı'daki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışıyor. 4 gündür İzmir- Aydın Karayolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda çalışan Gürdal, çok mutlu olduğunu, işini sevdiğini belirtti.
"Aslında çalışmaya ihtiyacım yok"
"Aslında Instagram hesabımdan çok iyi bir gelirim var. Çalışmaya ihtiyacım yok ama ben yine de çalışmak istedim. Bu istasyona da kendim başvurdum. Daha önce bir çiğ köfteciye yardım ediyordum. Benim için 'Buraya kadar mı düştü?' diyenler vardı. Alın terinin düşmesi olmaz. Bu işe muhtaç değilim ama çalışmaktan gurur duyuyorum. Bana bu şansı verdikleri için patronuma teşekkür ediyorum."
"Aslında çalışmaya ihtiyacım yok" "Aslında Instagram hesabımdan çok iyi bir gelirim var. Çalışmaya ihtiyacım yok ama ben yine de çalışmak istedim. Bu istasyona da kendim başvurdum. Daha önce bir çiğ köfteciye yardım ediyordum. Benim için 'Buraya kadar mı düştü?' diyenler vardı. Alın terinin düşmesi olmaz. Bu işe muhtaç değilim ama çalışmaktan gurur duyuyorum. Bana bu şansı verdikleri için patronuma teşekkür ediyorum."
 "Elemanı işten çıkınca beni çağırdı"
Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefona katılan Hanife Gürdal, ilk kez bu konuya dair konuştu:"Reklam için neden böyle zor bir işte çalışayım. Zor ama çok sevdim. Herkes yattığı yerden para kazanma derdinde... Zaten burası olmasaydı fabrikaya girmeyi düşünüyordum. Psikolojik olarak zor bir süreçten geçtim. Şu an çok mutluyum. İstasyon sahibi benim çok sevdiğim bir abim. Yanına gidip geliyorduk bir bayan eleman almış bunu duyunca ben de 'beni neden almadın' dedim. Elemanı işten çıkınca beni çağırdı."
"Elemanı işten çıkınca beni çağırdı" Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefona katılan Hanife Gürdal, ilk kez bu konuya dair konuştu:"Reklam için neden böyle zor bir işte çalışayım. Zor ama çok sevdim. Herkes yattığı yerden para kazanma derdinde... Zaten burası olmasaydı fabrikaya girmeyi düşünüyordum. Psikolojik olarak zor bir süreçten geçtim. Şu an çok mutluyum. İstasyon sahibi benim çok sevdiğim bir abim. Yanına gidip geliyorduk bir bayan eleman almış bunu duyunca ben de 'beni neden almadın' dedim. Elemanı işten çıkınca beni çağırdı."
"Bana prenses gibi davranıyorlar"
"Benzin doldururken tanıyanlar oluyor. Genel olarak destek var. Kadın kadının destekçisi. Bir sürü yorum aldım. Bu işte evlilik teklifi almıyorum. Buna müsaade de etmem burası iş yeri iş yerinde öyle bir şey olmaz. Erkek gibisin diyenler var hayır ben kız gibiyim ve her şeyi de kız gibi yapıyorum. Kendime bir iş de kurabilirdim ama benim gözüm yüksekte değil. Ben olmak istediğim yerdeyim. Çok da mutluyum. Bana burada prenses gibi davranıyorlar."
"Bana prenses gibi davranıyorlar" "Benzin doldururken tanıyanlar oluyor. Genel olarak destek var. Kadın kadının destekçisi. Bir sürü yorum aldım. Bu işte evlilik teklifi almıyorum. Buna müsaade de etmem burası iş yeri iş yerinde öyle bir şey olmaz. Erkek gibisin diyenler var hayır ben kız gibiyim ve her şeyi de kız gibi yapıyorum. Kendime bir iş de kurabilirdim ama benim gözüm yüksekte değil. Ben olmak istediğim yerdeyim. Çok da mutluyum. Bana burada prenses gibi davranıyorlar."
"Özgüvenliyim ve bu bana gurur veriyor"
Hanife Gürdal, evlilik programlarıyla ilgili olarak da şu açıklamada bulundu:


"İyi ki katılmışım çünkü artık daha özgüvenliyim ve bu bana gurur veriyor."
"Özgüvenliyim ve bu bana gurur veriyor" Hanife Gürdal, evlilik programlarıyla ilgili olarak da şu açıklamada bulundu: "İyi ki katılmışım çünkü artık daha özgüvenliyim ve bu bana gurur veriyor."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >