Emrah'ın Aşk ve Mavi dizisinden ayrılma nedeni ortaya çıktı

Aşk ve Mavi dizisi oyuncuları Emrah Burcu Kıratlı
Aşk ve Mavi dizisi oyuncuları Emrah Burcu Kıratlı

Aşk ve Mavi dizisinden ayrılma kararı alan Emrah, diziye nefes kesen bir bölümle veda etti. Ünlü ismin diziden ayrılma nedeni ortaya çıktı.

Aşk ve Mavi dizisinin 74. son bölümünde tüm dengeleri değiştirecek bir ayrılık yaşandı. Aşk ve Mavi'nin son bölümünde, Ali Göreçki öldü. Dizide Ali Göreçki rolünü oynayan Emrah da 74. bölümde veda etti.

İstediği zammı alamadı

Aşk ve Mavi'nin başrol oyuncusu şarkıcı Emrah, aldığı ücrete istediği zammın geri çevrilmesinden sonra ayrılma kararı diziden almıştı. Emrah dizinin 74'üncü bölümünde veda etti .

Atv'deki Aşk ve Mavi dizisi 19 Ekim Cuma akşamı nefes kesen bir bölümle ekrana geldi. Burcu Kıratlı ve Emrah Erdoğan'ın başrollerinde Aşk ve Mavi'nin son bölümünde Cemal, kavga ettiği Ali'yi yanlışlıkla öldürdü. Cemal, boğazını sıkan Ali'yi ittirdi ve kafasını taşa çarptı. Cemal, Ali'nin ölümüyle büyük bir şok yaşadı.

Diziye veda etti

Aşk ve Mavi'de Ali'nin ölümüyle başrol oyuncusu Emrah da 74. bölümde diziye veda etti. Emrah'ın daha önce yapımcıdan zam istediği, ancak istediği rakamı alamayınca ayrılmaya karar verdiği iddia edilmişti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >