Esra Erol'un programında ihanet şoku! O ismin 7 yıllık evliliği tek celsede bitti

​Esra Erol'un programında ihanet şoku! O ismin 7 yıllık evliliği tek celsede bitti
​Esra Erol'un programında ihanet şoku! O ismin 7 yıllık evliliği tek celsede bitti

Esra Erol'da programının stüdyo şefi aynı zamanda sanatçı Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, aynı programda orkestra şefliğini yapan eşi Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradı.

Esra Erol'da programında şoke eden olay! Esra Erol'da programının stüdyo şefi aynı zamanda sanatçı Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, aynı programda orkestra şefliğini yapan eşi Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradı. Eda Gök , eşinin kendisini, en yakın arkadaşı, evli, iki çocuk annesi ve program solisti Burcu Sinem Ünsal ile aldattığını, eşinden bugün tek celsede boşandığını açıkladı.

Gözyaşları içinde yayına çıkan Esra Erol, Emrah Albayrak’ın bu çirkin ihanetine, “Bunun bizim ailemizde yaşanıyor olması, hepimiz için şok etkisi oluşturdu. Sana ne diyebilirim ki Emrah, yazıklar olsun” diyerek sitem etti.

Emrah Albayrak ve Eda Gök

Eda Gök, yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı, "Emrah Albayrak ile 7 yıldır devam eden evliliğimize aile birliğimize maalesef bugün üçüncü kişi sebebiyle sonladırmış bulunmaktayız. Doktor Murat Ünsal ile evli ve iki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal hem çok yakın arkadaşım hem de ailecek görüştüğümüz biridir. Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla inciltmiştir. Uzun süredir devam eden bu ihanet yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur. Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir.Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi. İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin. Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim".

Emrah Albayrak ve Burcu Sinem Ünsal