Evden çöp atmak için evden çıktı 400 km ileride bulundu

Cansel Sezer
Cansel Sezer

Bursa Gemlik'te evden çöp atmak için çıkıp 9 gündür haber alınamayan 18 yaşındaki Cansel Sezer evine döndü. Babası ise; "Kızım Aydın'a gitmiş, haberleri görünce geri döndü" diye konuştu.

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinden iki ay önce ailesiyle birlikte Gemlik ilçesine taşınan Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunu Cansel Sezer, 10 Ağustos sabahı çöp dökmek için evden ayrıldı.

Baba, kayıp başvurusunda bulundu

Cansel’in ailesi arkadaşına gitmiş olabileceğini düşünerek akşama kadar bekledi. Anne Emel Sezer, kızı eve gelmeyince durumu bir fabrikada çalışan eşi Saffet Sezer’e bildirdi. 3 çocuk babası Saffet Sezer, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek kızı Cansel Sezer ile ilgili kayıp başvurusunda bulundu.

"Kavuşma bize çifte bayram oldu"

Dün kayıp haberi yapılan Cansel’in babası Saffet Sezer, kızının haberleri görünce akşam saatlerinde kendilerini ardığını belirterek, “İki kız arkadaşıyla beraber Aydın’a gitmiş. Bunları anlattı ve en kısa zamanda da eve döneceğini söyledi. Bugün de eve döndü, endişeli bekleyişimiz sona erdi. Bu kavuşma bizim için çifte bayram oldu” dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >