20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Ezgi Mola'dan Organize İşler filmiyle ilgili açıklama

Ezgi Mola Alice müzikaliyle sevenlerinin karşısına çıkıyor.
Ezgi Mola Alice müzikaliyle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Organize İşler'in devam filmi olan Sazan Sarmalı 1 Şubat itibariyle sinemaseverlerle buluştu. Gişede oldukça iyi bir hasılat eden film daha vizyondayken Netflix'e satıldı. Bunun üzerine tartışmalar ve tepkiler büyüdü. Tüm bunların yanında güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Lerzan Berrak'ı oynayan Ezgi Mola ise rolüyle alakalı konuştu ve ''Rolü söke söke aldım''dedi.

Sinemada çıkan bilet fiyatlarının pahalı olmasıyla alakalı olan krizden dolayı Yılmaz Erdoğan'ın filmi Organize İşler 2 : Sazan Sarmalı 1 Ocak'ta vizyona giremedi. Krizin çözülmesinden sonra Erdoğan filmin yeni vizyon tarihini sosyal medyadan yaptığı açıklamayla 1 Şubat olarak duyurmuştu. Oldukça iyi etkiler alan ve beğenilen film 359 bin 464 kişi tarafından izlenerek gişesini 2 milyon 938 bin 694'e çıkardı. Film üç hafta sonunda toplam 5 milyon 893 bin 850 TL hasılat yaptı.

İlginizi çekebilirOrganize İşler 2'nin yapımcısı ilk kez konuştu: Filmi para için Netflix'e satmadık

Güçlü oyuncu kadrosu

Organize İşler'in bir diğer özelliğiyse güçlü oyuncu kadrosuna sahip olması. Bensu Soral, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ezgi mola gibi isimler dikkat çekiyor. Kıvanç Tatlıtığ'un ilk kez komedi oynadığı film Netflix'e satıldıktan sonra eleştirilerin hedefi oldu. Yapımcılarla Yılmaz Erdoğan'ı karşı karşıya getiren bu durum gişede ise düşüşee sebep olmadı.

İlginizi çekebilirNetflix'in Türkiye sorumlusu ilk kez GZT'ye konuştu

Ezgi Mola rolüyle ilgili konuştu

  • Başarılı oyuncu Ezgi Mola Organize İşler hakkında konuştu. Mola film senaryo aşamasındayken Yılmaz Erdoğan'ı aradığını söyleyerek;
  • ''Yılmaz'a 'Yıllar önce konuştuğumuz gibi beni oynatacaksın değil mi?' diye sordum. Israr ettim. Rolü söke söke aldım'' dedi.
İlginizi çekebilirSinemacılar Yılmaz Erdoğan ve yapım şirketini dava etmeye hazırlanıyor

Organize İşler 1'de hırsızlık çetesinin üyelerinden biri olarak izlediğimiz Mola, serinin 2. filminde Asım'ın eşi de olacak olan Lerzan Berrak karakteriyle karşımıza çıkıyor.
Organize İşler 1'de hırsızlık çetesinin üyelerinden biri olarak izlediğimiz Mola, serinin 2. filminde Asım'ın eşi de olacak olan Lerzan Berrak karakteriyle karşımıza çıkıyor.
İlginizi çekebilirBirol Güven'den Yılmaz Erdoğan'a 'Netflix' tepkisi

İLGİLİ HABERLER