20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Fatih dizisinin Çiçek Hatun'u belli oluyor

fatih
fatih

Kenan İmirzalioğlu'nun yeni dizisi Fatih için sürpriz bir isim ile görüşülüyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Çetin Tekindor'la başrol oynayacağı dizide önce önemli erkek roller daga önce belirlendi. Senaryoda erkek rolleri kadar ağırlıklı olmayan kadın karakterler ise sona bırakıldı.

Çiçek Hatun için görüşülen Burcu Biricik'le anlaşma sağlanamamıştı. Diğer isim Fahriye Evcen ise senaryonun birinci bölümünü okuduktan sonra diğer bölümleri de görmek istedi.

Geçen yıllarda Veda, Çalıkuşu ve Kurt Seyit ve Şura'da peş peşe dönem projelerinde oynadığı için bir süre bu tarz dizilere mesafeli yaklaşan Evcen, bu kez de kararsız kaldı.

Yapım şirketinin şu günlerde "no name" bir isim ve Seda Bakan'la da görüşme yaptığı öğrenildi. Seda Bakan son olarak Cem Yılmaz'ın Arif V 216 filminde oynamıştı.

Yavaş yavaş dış çekimlerine başlanan projenin, başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu'nun 3 sezon süren Karadayı dizisi gibi pazartesi ekrana geleceği konuşuluyor.

Kaynak: Medya Tava

İLGİLİ HABERLER