Gamze Özçelik'ten Selda Alkora cevap

Zeynep Gamze Özçelik.
Zeynep Gamze Özçelik.

Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren Gamze Özçelik yardım çalışmalarına deva ediyor. Bu çalışmaları ihtiyaç olan yerlerde sürdüren Özçelik'e oyuncu Selda Alkor'dan eleştiri geldi. Gamze Özçelik, Selda Alkor'un "Türkiye ile ilgilensin" eleştirilerine cevap verdi. Özçelik, "Allah bize ömür ve kuvvet verdikçe ülkemiz başta olmak üzere milyonlarca yetimin başı boş kaldığı topraklarda umuda koşmaya, Türk bayrağımızı sallandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Oyuncu Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan eleştirilerde bulunmuştu. Ünlü oyuncu Selda Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuşmuştu.

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, ise sosyal medya hesabından yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

  • "Bilinmesini isterim ki, yardımları yapan şahsım değil kurucusu olduğum, Türkiye ve birçok mazlum coğrafyada faaliyet gösteren Umuda Koşanlar Derneği'nin bağışçılarıdır. Allah bize ömür ve kuvvet verdikçe ülkemiz başta olmak üzere milyonlarca yetimin başı boş kaldığı topraklarda umuda koşmaya, Türk bayrağımızı sallandırmaya devam edeceğiz."

Oyuncu Selda Alkor.
Oyuncu Selda Alkor.

Selda Alkor, katıldığı canlı yayında Afrika'da su kuyuları açılması için koşturan Gamze Özçelik'i eleştirdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >