Gönül Yazar ile ilgili üzücü haber

Gönül Yazar.
Gönül Yazar.

Usta sanatçı Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı. Safra kesesinde taş olduğu için ameliyata alınması gereken fakat taburcu edilen Yazar, dün gece mide bulantısı şikayetiyle tekrar hastaneye yatırıldı. Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘felaket tellalı’ olarak ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, sanatçıyla ilgili haberi duyurduktan sonra zor günler yaşadığını söyleyerek dua istedi.

Usta sanatçı Gönül Yazar, hastaneye kaldırıldı. Sın zamanlarda sağlık sorunlar ile gündeme gelen Yazar, tekrar hastaneye yatırılmak zorunda kaldı. Haberi ses sanatçısı ve yazar Onur Akay duyurdu.

Hastaneye kaldırıldı

Usta sanatçı Gönül Yazar’ın hastaneye yatırıldığını duyuran ve Yazar’ın hastanede çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Akay,

“Efsane sanatçılarımızdan Gönül Yazar, bugünlerde sağlık sorunları ile uğraşıyor. 14 Nisan’da hastanede kontrolleri yapıldı ve Safra kesesi taş dolu olduğu anlaşılan Yazar’ın, ameliyata alınmasına karar verildi ancak eve gönderilmişti. Gönül Hanım, dün bulantı nedeni ile tekrar hastaneye yatırıldı ve kan değerlerine bakılıyor. Zor günler geçiren usta sanatçımızı sevenleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ben de kendisine acil şifalar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

Gönül Yazar'ın hastanede olduğu açıklandı.

Eşref Kolçak iyileşti

Eşref Kolçak’ın sağlık durumunu da açıklayan Onur Akay,

“Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak ise, uzun süredir Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Ancak bugünlerde sosyal medyada yoğun bakımda olduğu söylenerek kendisi için dua istendi. Eşref Kolçak’a yazarımız Nursel Eroğlu telefonla ulaştı ve taburcu olduğunu öğrendik. Şu an evinde dinlenen Kolçak’ın sağlık durumu çok iyi ve herkese selamı var.” ifadelerini kullandı.

Eşref Kolçak.
Eşref Kolçak.