Görünce hayran kalacağınız modern bahçe tasarımları

Zencefil, Beyoğlu.
Zencefil, Beyoğlu.

Yorucu geçen iş günlerinin ardından kışın yapılacak en iyi şeylerden birisi de özenle dizayn edilmiş, yeşile doymuş kış bahçelerini ziyaret etmektir. Ilık ve renkli bir bahçe hepimizin içini açmaya yeter. Peki, bu bahçelerin nerede olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman haberimize göz atmayı unutmayın.

İstanbul hepimizin vazgeçemediği ama kalabalığıyla bizi yoran bir şehirdir. Özellikle trafiğin, hava kirliliğinin yoğun olduğu bu şehirde temiz hava almak için yeşile doyacağımız bir yerlere kaçarız. Kış aylarının soğuğundan, çamurundan etkilenmeden gezebileceğimiz kış bahçelerini hiç duydunuz mu? Eğer duymadıysanız haberimiz de sizler için ele aldık.

Salt Beyoğlu kış bahçesi

                  
                  
                  İstiklal Caddesi üzerinde yer alan Salt Beyoğlu kış bahçesi alt katındaki galerileri ve Robinson Crusoe 389 kitabevi, bir de küçük avlusu ile oldukça ferah bir galeri olmasının yanı sıra sessiz ve sakin oluşuyla da insanı büyülüyor.
Salt Beyoğlu kış bahçesi İstiklal Caddesi üzerinde yer alan Salt Beyoğlu kış bahçesi alt katındaki galerileri ve Robinson Crusoe 389 kitabevi, bir de küçük avlusu ile oldukça ferah bir galeri olmasının yanı sıra sessiz ve sakin oluşuyla da insanı büyülüyor.
Limonlu Bahçe Beyoğlu

                  
                  
                  Beyoğlu'nun mis gibi kokan tarihinin içinde taze limonatalar içmek ve nefes almak için ideal yerlerden birisi.
Limonlu Bahçe Beyoğlu Beyoğlu'nun mis gibi kokan tarihinin içinde taze limonatalar içmek ve nefes almak için ideal yerlerden birisi.
Grandpa, Bebek

                  
                  
                  Bebek'in yoğun ve yorucu havası arasında Akdeniz esintileri almak ve rengarenk bitkileri görmek için mutlaka gidilmeli.
Grandpa, Bebek Bebek'in yoğun ve yorucu havası arasında Akdeniz esintileri almak ve rengarenk bitkileri görmek için mutlaka gidilmeli.
Zencefil, Beyoğlu

                  
                  
                  Eski havasıyla bize muazzam bir dinlenme yeri sunan Zencefil, vejetaryenleri ve veganları sevindirecek bir beslenme biçimine sahip.
Zencefil, Beyoğlu Eski havasıyla bize muazzam bir dinlenme yeri sunan Zencefil, vejetaryenleri ve veganları sevindirecek bir beslenme biçimine sahip.
Cezayir Bahçe

                  
                  
                  Eğer film gösterileri, söyleşiler, seminerler tam benlik diyorsanız bu güzel mekanı görmeyi ihmal etmeyin.
Cezayir Bahçe Eğer film gösterileri, söyleşiler, seminerler tam benlik diyorsanız bu güzel mekanı görmeyi ihmal etmeyin.
Park Sanat, Şişli

                  
                  
                  Harbiye'de Osmanbey metrosundan çıktıktan sonra 15 dakika yürüyün. Bu muhteşem yer sizi bekliyor olacak. Ayrıca bir demli çay içmeyi unutmayın.
Park Sanat, Şişli Harbiye'de Osmanbey metrosundan çıktıktan sonra 15 dakika yürüyün. Bu muhteşem yer sizi bekliyor olacak. Ayrıca bir demli çay içmeyi unutmayın.
Kahve6, Cihangir

                  
                  
                  Minik samimi, huzurlu bu mekan sizi her türlü karmaşadan kurtarıp iç huzurunuzla buluşmanızı sağlayacak.
Kahve6, Cihangir Minik samimi, huzurlu bu mekan sizi her türlü karmaşadan kurtarıp iç huzurunuzla buluşmanızı sağlayacak.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >