"Güneş gibi doğdu hayatımıza!" Megastar Tarkan baba oldu

Tarkan, baba oldu

Ünlü şarkıcı Tarkan, baba oldu. Megastar kızının ismini Liya koydu.

Megastar Tarkan baba oldu. Almanya'daki Moers Bethanien Krankenhaus Hastanesi'nde doğum gerçekleştiren Pınar Tevetoğlu, hastane gözetiminde tutuluyor.

İşte Tarkan'dan ilk paylaşım

Tarkan'dan ilk sosyal medya paylaşımı
Tarkan'dan ilk sosyal medya paylaşımı

Megastar Tarkan, bebeğinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede 600 binin üzerinde beğeni alan fotoğrafa Tarkan, “Kızımız “Liya” dünyaya geldi :) Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çok güzel duygular içindeyiz...” notunu düştü.

Bebeğine gelen hediyeleri bağışlayacak

Tarkan
Tarkan

Ünlü şarkıcıya, bebek haberini duyurduğu Şubat ayından bu yana kızı için sayısız hediye geliyordu. Tevetoğlu çifti, bu hediyeleri ihtiyacı olan çocuklara bağışlamaya karar verdi. Çift, aylardır kendilerine gönderilen bebek kıyafetleri ve oyuncakları kolileyip, paketledi. Hediyelerin hepsi, çeşitli yerlerdeki Çocuk Esirgeme Kurumlarına bağışlanmak için yola çıkacak.

Tarkan kimdir?

Tarkan
Tarkan

17 Ekim 1972'de Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Alzey'de dünyaya geldi. Almanya'da bir süre yaşadıktan sonra, 1986'da ailesiyle Türkiye'ye dönen Tarkan, lise hayatına Karamürsel Lisesi'nde başladı. Tarkan pop müzik ile ilgili eserler yapmak istiyordu, bunun için ilk önce daha zor olan Türk sanat müziği eğitimi almayı düşünerek sesini daha da geliştirdi. Tarkan, lise hayatına burada başladı ve Karamürsel İleri Musiki Derneği'nde eğitim alarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi sahibi oldu. İlerleyen yıllarda ailesinin İstanbul'a taşınması üzerinde Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde eğitimine devam etti ve çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. Lise bitiminde, istediği üniversite bölümünü kazanamaması üzerine Almanya'ya gitme planları yaptığı sırada İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanıştı ve bir albüm anlaşması imzaladı. Tarkan'ın bestesini yaptığı, Alpay'ın sözlerini yazdığı şarkılarla beraber sekiz ay içerisinde 15 parça hazırladılar ve Aralık 1992'de piyasaya çıkan "Yine Sensiz" adlı ilk albümü, özellikle "Kıl Oldum Abi" adlı parçasıyla tutulup 700 bin adet sattı. İkinci albümü Mayıs 1994'te çıktı. Sezen Aksu destekli "A acayipsin" adlı çalışması ile popülaritesini artırdı. 2003 yılındaysa "Dudu" adlı albümü Rusya'da 900 binden fazla satış rakamına ulaştı. Bu hızla çıkışı aynı zamanda reklam tekliflerini de beraberinde getirdi. 2001'de Pepsi, 2004 Opet, 2006 Avea olmak üzere daha birçok reklam şirketinin marka yüzü oldu. Yerli ve yabancı basında, Worldstar ve Megastar olarak lanse edilmektedir.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >