GZT 21 Mayıs'ta Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde

SelfyFest
SelfyFest

GZT ve Türk Telekom Selfy 21 Mayıs’ta Antalya’da öğrencilerle buluşacak. Binlerce öğrencinin katılacağı festivalde, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktiviteler yer alacak.

GZT ve Türk Telekom Selfy 21 Mayıs’ta Antalya’da öğrencilerle buluşacak. Yüz binlerce öğrencinin katılacağı festivalde, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktiviteler yer alacak.

GZT ve Türk Telekom'un gençlik markası Selfy, birbirinden özel etkinlikleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor. 'Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste' konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest'24; bu yıl 16-30 Mayıs tarihleri arasında Erzurum, Antalya, Eskişehir, Isparta ve İzmir'de gerçekleştirilecek.

Şarkıcı Mert Demir 21 Mayıs’ta Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde öğrencilerle buluşacak. Etkinlik kapsamındaki konserde Mert Demir sahne alacak.

Üniversitelerin en iyi basketbolcuları Selfy3x3'te sahne alacak

Yüz binlerce öğrencinin katılacağı festival, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktivitelere sahne olacak.

Festivalde; Türkiye Basketbol Federasyonu'nun katkılarıyla 'Selfy3X3' Basketbol Turnuvası gerçekleştirilecek. Üçer kişiden oluşan takımlar tek pota konseptinde maç yapacak; üniversitelerinde birinci olan takımlar ve en iyi ikinciler 30 Mayıs'ta İzmir Ege Üniversitesi'nde düzenlenecek büyük finalde mücadele edecek. Büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı'nın, İstanbul'da oynayacağı bir maçta şirket tarafından ağırlanacak. Selfy3X3 Basketbol Turnuvası'na katılım için kayıtlar üniversiteler selfy.com.tr/ adresinden yapılabilecek.

Selfy Fest'24 etkinlik takvimi şöyle açıklandı:

  • 16 Mayıs Perşembe-Erzurum Atatürk Üniversitesi
  • 21 Mayıs Salı-Antalya Akdeniz Üniversitesi
  • 23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Anadolu Üniversitesi
  • 28 Mayıs Salı-Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi
  • 30 Mayıs Perşembe-İzmir Ege Üniversitesi
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >