GZT 23 Mayıs'ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde öğrencilerle buluşuyor

Selfyfest ve GZT
Selfyfest ve GZT

GZT ve Türk Telekom Selfy 23 Mayıs’ta Eskişehir’de öğrencilerle buluşacak. Yüz binlerce öğrencinin katılacağı festivalde, Gripin sahne alacak.

GZT ve Türk Telekom'un gençlik markası Selfy, birbirinden özel etkinlikleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor. 'Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste' konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest'24; bu yıl 16-30 Mayıs tarihleri arasında Erzurum, Antalya, Eskişehir, Isparta ve İzmir'de gerçekleştirilecek.

Müzik grubu Gripin, 23 Mayıs’ta Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde öğrencilerle buluşacak.

Üniversitelerin en iyi basketbolcuları Selfy3x3'te sahne alacak

Yüz binlerce öğrencinin katılacağı festival, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktivitelere sahne olacak.

Festivalde; Türkiye Basketbol Federasyonu'nun katkılarıyla 'Selfy3X3' Basketbol Turnuvası gerçekleştirilecek. Üçer kişiden oluşan takımlar tek pota konseptinde maç yapacak; üniversitelerinde birinci olan takımlar ve en iyi ikinciler 30 Mayıs'ta İzmir Ege Üniversitesi'nde düzenlenecek büyük finalde mücadele edecek. Büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı'nın, İstanbul'da oynayacağı bir maçta şirket tarafından ağırlanacak. Selfy3X3 Basketbol Turnuvası'na katılım için kayıtlar üniversiteler selfy.com.tr/ adresinden yapılabilecek.

Selfy Fest'24 etkinlik takvimi şöyle açıklandı:

16 Mayıs Perşembe-Erzurum Atatürk Üniversitesi

21 Mayıs Salı-Antalya Akdeniz Üniversitesi

23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Anadolu Üniversitesi

28 Mayıs Salı-Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi

30 Mayıs Perşembe-İzmir Ege Üniversitesi

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >