Hadise istedi, Acun kabul etti! O Ses'te bir ilk

O Ses Türkiye Acun Ilıcalı Hadise
O Ses Türkiye Acun Ilıcalı Hadise

O Ses'te bir ilk! O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda ünlü şarkıcı Hadise'nin isteğini kırmayan Acun Ilıcalı, yarışmada bir ilke imza attı.

O Ses Türkiye programı, yeni sezona bomba gibi başladı. Diş telleriyle sahne alan Ferdi Kılıç performansını rahat sergileyemeyince Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Yarışmacı aynı sezonda iki kere yarışan ilk isim olacak.

Yarışmacının zorlandığı durumunu fark eden jüri üyeleri, bunun nedenini genç yarışmacıya sordu. Ferdi Kılıç 4 gün önce dişlerine tel takıldığını ve ilk günlerdeki acı nedeniyle rahat performans sergileyemediğini söyledi. Genç yarışmacı, "4 gün önce dişlerime tel taktırdım. Tel taktırdığım gün buradan haber geldi. İlk günler çok acı oluyor o yüzden takıldım" açıklamasında bulundu.

Aynı sezonda iki kez yarışan ilk isim olacak!

Yeni sezonu açan O Ses Türkiye'nin Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde ilginç bir olay yaşandı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Ferdi Kılıç, diş telleri nedeniyle performansını rahat sergileyemedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Genç yarışmacı, O Ses Türkiye'de aynı sezonda iki defa yarışan ilk isim olacak.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >