Hadise'den annesi hakkında konuşan Nur Yerlitaş'a sert tepki

Hadise
Hadise

Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz hakkında canlı yayına çıkıp açıklamalarda bulunan Nur yerlitaş'a sert tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiği haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz hakkında canlı yayından açıklamalarda bulunan modacı Nur Yerlitaş'a sert tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı, annesi Gülnihal Açıkgöz hakkında çıkan intihar etti haberlerini doğrulayan Yerlitaş'a, "Ben bu kişinin doktor konusunda yardımcı olduğunu sonra öğrendim ve aradım, teşekkür ettim... O mesajı attığınız için, üstüne benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştığınız için; özür dilemesi gereken sizsiniz. Benim ve ailemin özel durumunu bir programa bağlanıp anlatmak sizin haddinize mi? Size özel hayatımı konuşma hakkını kim veriyor!" diyerek adeta ateş püskürdü.

Hadise ve annesi Gülnihal Açıkgöz
Hadise ve annesi Gülnihal Açıkgöz

İşte ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz'ün söz konusu açıklaması

Anne... Her zaman dile getirmişimdir bu kelimenin büyüklüğünü, derinliğini, anlamını... Birkaç hafta önce her zaman en değerlim olan annem ile ilgili üzücü bir olay yaşadık... Benim özel hayatımda yaşadığım durumu, hayatımda bir defa gördüğüm bir insan tarafından magazin programına bağlanıp konu edilmesini kınıyorum. Anlam veremiyorum!

Biz yaşadığımız durum karşısında kimin hangi doktoru aradığını bilmeden ve sadece annemizin durumunu düşünürken, “Bana teşekkür edebilirdiniz sizi ayıplıyorum” diye gelen bir mesaj söz konusu. Ben bu kişinin doktor konusunda yardımcı olduğunu sonra öğrendim ve öğrendiğim an aradım, teşekkür ettim. Bir insan böylesi bir üzüntü yaşarken kimlere teşekkür edelim diye düşünemez! Önce insan annesini, ailesini düşünür sonra gereken teşekkürlerini iletir! İnsanlar böyle bir üzüntü yaşarken “Beni aramadınız bana teşekkür etmediniz sizi ayıplıyorum” diye mesaj atılmaz.

Hadise ve annesi Gülnihal Açıkgöz
Hadise ve annesi Gülnihal Açıkgöz

Asıl o mesajı attığınız için, üstüne benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştığınız için, özür dilemesi gereken kişi sizsiniz.

Anne konusunda bu kadar hassas ise bu şahıs benim annemin en özel durumunu neden konuşur acaba canlı yayında?! Benim ve ailemin özel durumunu bir magazin programına bağlanıp anlatmak sizin haddinize mi?! Ben özelimi özel tutmaya savaşırken, size özel hayatımı konuşma hakkını kim veriyor!

Yakın zaman önce sarf ettiğiniz bir cümleyle toplumda yarattığınız infiali, benim annemin sıkıntılı durumundan faydalanıp lehinize döndürmeye çalışmanıza göz yumamam… Annemi ve ailemi malzeme etmenize izin vermem!

Annemin durumu şu an iyi. Ve en önemlisi bu. Biz bir aile olarak bu durumdan daha da güçlenerek çıkacağımızdan eminim.

Bizleri bu süreçte yalnız bırakmayan, desteğini eksik etmeyen herkese teşekkür ederim.

Hadise

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >