‘Hakkınızı helal edin’ diyerek kendini boşluğa bıraktı

Vatandaşların çabalarını dinlemeyen S.E., ‘Hakkınızı helal edin' diyerek kendini boşluğa bıraktı.
Vatandaşların çabalarını dinlemeyen S.E., ‘Hakkınızı helal edin' diyerek kendini boşluğa bıraktı.

Karaman’da bunalıma giren genç kız, çıktığı inşaat halindeki binanın ikinci katından ‘Hakkınızı helal edin’ diyerek atladı.

Korkunç olay, dün saat 22.00 sıralarında Karaman’daki Mansurdede Mahallesi’nde 3 katlı bir binada meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, 18 yaşındaki S.E.’nin inşaatı devam eden binanın ikinci katına çıktığını gören mahalle sakinleri durumu sağlık ekibi ile polise bildirdi. Polis ve sağlık ekibi gelmeden pencereye çıkarak genç kız, aşağıya sarkmaya başladı.

Bu durumu gören vatandaşlar ise genç kızı intihardan vazgeçirebilmek için bir süre konuşarak ikna etmeye çalıştı. Genç kızın kararlı olduğunu anlayan vatandaşlar kızın atlayacağı bölgenin altına durarak engellemeye çalıştı. Vatandaşların çabalarını dinlemeyen S.E., ‘Hakkınızı helal edin' diyerek kendini boşluğa bıraktı.

Vatandaşlar havada yakalamaya çalıştı

Bağırma sesleriyle yere düşen genç kızı bazı vatandaşlar havada yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı. Kum yığınının üzerine düşen genç kız ağır yaralandı. Vücudunda kırıklar oluşan genç kız, olay yerine gelen ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan genç kız daha sonra Konya’ya sevk edildi.

Genç kızın intihar girişimiyle ilgili soruşturma başlattı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >