Halka hakaret eden Erol Evgin'e Hasan Kaçan'dan sert yanıt!

Erol Evgin
Erol Evgin

Hasan Kaçan'dan sert yanıt! "Üretenlerin değil, yiyenlerin tarafında"

Daha önce 'Cahiller muhtarları seçsin' diyerek tepki toplayan Erol Evgin, bu sefer de halkın cahil olduğunu söyledi. Ev kadınlarına da hakaret eden Evgin, "Evde atıl vaziyette börek açıyorlar" dedi. Erol Evgin'e cevap Hasan Kaçan'dan geldi: Üretenlerin değil, yiyenlerin tarafında.

"Okumamış olanlar muhtar seçsin"
Sanatçı Erol Evgin, Türkiye'de kendisini en rahatsız eden şeyin cehalet olduğunu söyledi. Ülkenin yarısının evde atıl vaziyette börek açtığını ifade eden Evgin, cehalet probleminin çözülmesi durumunda birçok problemin çözülebileceğini sözlerine ekledi. Erol Evgin daha önce de, "Okumamış olanlar muhtarını seçsin, eğitimli olan belediye başkanını seçsin" diyerek, bu şekilde eşitliğin sağlanabileceğini söylemişti.
"Okumamış olanlar muhtar seçsin" Sanatçı Erol Evgin, Türkiye'de kendisini en rahatsız eden şeyin cehalet olduğunu söyledi. Ülkenin yarısının evde atıl vaziyette börek açtığını ifade eden Evgin, cehalet probleminin çözülmesi durumunda birçok problemin çözülebileceğini sözlerine ekledi. Erol Evgin daha önce de, "Okumamış olanlar muhtarını seçsin, eğitimli olan belediye başkanını seçsin" diyerek, bu şekilde eşitliğin sağlanabileceğini söylemişti.
"En azından artık yarısı üretiyor"
Erol Evgin'in halkı aşağılayan bu sözlerine başka bir sanatçı cevap verdi. Ülke Tv'de bir programa katılan Hasan Kaçan, Erol Evgin'in üretenler değil, yiyenler kısmında olduğunu söyleyerek şunları ifade etti:
"En azından artık yarısı üretiyor" Erol Evgin'in halkı aşağılayan bu sözlerine başka bir sanatçı cevap verdi. Ülke Tv'de bir programa katılan Hasan Kaçan, Erol Evgin'in üretenler değil, yiyenler kısmında olduğunu söyleyerek şunları ifade etti:
"İnsana yakışacak şeyler değil bunlar."​
"Yani ülkenin yarısı üretiyor, yarısı yiyor yiyor demiş. Bu vesileyle kendisinin üretenlerin değil, yiyenlerin tarafında olduğunu kabul etmiş oluyor. Belli bir döneme kadar ülkenin yüzde 95'i börek açıyordu, yüzde 5'i de hepsini yutuyordu. Yiyemediğini de stokluyordu, stoklayamazsa çöpe atıyordu. Şimdi yarısı diyorsa, hiç olmazsa dengeye gelmiş. Birisi bazen bir şey söyler, sen onun yerine mahcup olursun. Burada bir şey söylüyor ağabey, sen onun yerine kızarıyorsun. İnsana yakışacak şeyler değil bunlar."
"İnsana yakışacak şeyler değil bunlar."​ "Yani ülkenin yarısı üretiyor, yarısı yiyor yiyor demiş. Bu vesileyle kendisinin üretenlerin değil, yiyenlerin tarafında olduğunu kabul etmiş oluyor. Belli bir döneme kadar ülkenin yüzde 95'i börek açıyordu, yüzde 5'i de hepsini yutuyordu. Yiyemediğini de stokluyordu, stoklayamazsa çöpe atıyordu. Şimdi yarısı diyorsa, hiç olmazsa dengeye gelmiş. Birisi bazen bir şey söyler, sen onun yerine mahcup olursun. Burada bir şey söylüyor ağabey, sen onun yerine kızarıyorsun. İnsana yakışacak şeyler değil bunlar."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >