Haluk Levent tazminatlarla Ferdinand'a ahır yaptıracak

Haluk Levent alacağı tazminatla ağır yaptıracak.
Haluk Levent alacağı tazminatla ağır yaptıracak.

Oğluna pantolon alamadığı için intihar eden baba ile ilgili attığı tweetlerden dolayı linç edilen Haluk Levent'ten şaşırtan açıklama! Ünlü sanatçı, küfür ve hakaret edenlere açtığı davadan alacağı tazminatla, kurban bayramında denizden yüzerek kaçan ineği Ferdinand'a ahır yaptıracağını açıkladı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, oğluna pantolon alamadığı için intihar eden ve Türkiye'yi şoke eden İsmail Devrim ile ilgili attığı tweet'lerin ardından lince uğramış, birtakım medya mensupları ve sosyal medya kullanıcıları tarafından da CIA'ye çalıştığı yönünde ithamlarla karşı karşıya kalmıştı.

Bu gelişmelerin ardından bir açıklama yapan Levent, AHBAP'taki başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu. Bu sabah yaptığı açıklamayla başkanlığı bırakma kararından dönen Haluk Levent, kendisine hakaret ve küfür edenlere, Twitter'dan yaptığı ilginç açıklamayla mahkeme yolunu gösterdi. Levent'in davadan kazanacakları para ile, kurban bayramında denizden yüzerek kaçan inek (Ferdinand) için ahır yapacaklarını söyledi.