Herkesin Kaygısızlar'ın Burcu'su olarak tanıdığı ünlü oyuncunun son hali şaşırtıyor

Herkesin Kaygısızlar'ın Burcu'su olarak tanıdığı ünlü oyuncunun son hali şaşırtıyor​
Herkesin Kaygısızlar'ın Burcu'su olarak tanıdığı ünlü oyuncunun son hali şaşırtıyor​

Yayınlandığı dönemin en sevilen dizisiydi. Kaygısızlar dizisinin Burcu'su şimdi ne yapıyor?

Kaygısızlar, yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizilerinden biriydi. Ercan Yazgan, Halit Akçatepe ve Ayşen Gruda gibi usta isimleri bir araya getiren dizide, Şoray Uzun ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimler de dikkat çekiyordu.

Dört sezon süren dizide Şoray Uzun kız kardeşi ve rolünde izlediğimiz Burcu karakteri, Eleman'ın da aşık olduğu kız olarak karşımıza çıkıyordu. Burcu karakterini canlandıran  Damla Özen'in son hali görenleri şaşırtıyor.
Dört sezon süren dizide Şoray Uzun kız kardeşi ve rolünde izlediğimiz Burcu karakteri, Eleman'ın da aşık olduğu kız olarak karşımıza çıkıyordu. Burcu karakterini canlandıran Damla Özen'in son hali görenleri şaşırtıyor.
Damla Özen hakkında
1974 doğumlu Damla Özen, tiyatro ve dizi oyuncusudur. En çok, Kaygısızlar dizisindeki Burcu karakteriyle tanınmaktadır. Oynadığı diğer diziler arasında Yılan Hikayesi ve Büyük Yalan vardır. Son olarak 2012 yapımı htr2b Dönüşüm isimli Türk filminde yer alan 44 yaşındaki oyuncu, Karma Drama isimli tiyatro ve gösteri şirketinin kurucu ortakları arasındadır.
Damla Özen hakkında 1974 doğumlu Damla Özen, tiyatro ve dizi oyuncusudur. En çok, Kaygısızlar dizisindeki Burcu karakteriyle tanınmaktadır. Oynadığı diğer diziler arasında Yılan Hikayesi ve Büyük Yalan vardır. Son olarak 2012 yapımı htr2b Dönüşüm isimli Türk filminde yer alan 44 yaşındaki oyuncu, Karma Drama isimli tiyatro ve gösteri şirketinin kurucu ortakları arasındadır.
İşte son hali
İşte son hali