Hülya Avşar'a 'oy kullanımı' sırasında uyarı geldi

Hülya Avşar uzun süredir ekranda yer almıyor.
Hülya Avşar uzun süredir ekranda yer almıyor.

31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili oy kullanımı bitti. Akıllarda ise ilginç olaylar kaldı. Bunlardan birisi de şarkıcı Hülya Avşar oldu. Avşar oy kullanımı sırasında mührü kabinde unutunca görevliler tarafından uyarı aldı.

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, oyunu Sarıyer'de kullandı. Avşar, oyunu kullandıktan sonra mührü kabinde unutunca ortalık karıştı. Mührü kabinde unutan Avşar, görevliler tarafından uyarıldı.

Mührü kabinde unuttu

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, Sarıyer'deki Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gelerek oyunu kullandı. Oyunu kullanmak için sırada bekleyen Avşar, tanıdıklarıyla sohbet etti. Kızı Zehra'nın kendisinden sonra oy kullanacağını dile getiren ünlü sanatçı, sırasının gelmesinin ardından kabine girerek oyunu kullandı. Ünlü sanatçı oy mührünü kabinde unutunca sandık görevlileri tarafından uyarıldı. Binadan ayrılırken hayranlarına el sallayan Avşar, geldiği taksiye binerek uzaklaştı.

Sanatçı İbrahim Tatlıses, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oyunu İzmir'de verdi. Narlıdere ilçesindeki Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesine gelen Tatlıses, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Tatlıses, lisenin ek binasındaki 1118 numaralı sandıkta oy verdi.

İbrahim Tatlıses.

Okuldan ayrılırken hayranlarıyla fotoğraf çektiren Tatlıses, yaptığı açıklamada, bir süredir İzmir'de yaşadığını hatırlattı. İzmir'i çok sevdiğini belirten Tatlıses, "Bu saatten sonra bir yere gidecek halim yok. Her şeyin İzmir için güzel olmasını istiyorum." diye konuştu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >