İbrahim Tatlıses'ten sert sözler: Nusret ve CZN Burak millete çamur yediriyor

İbrahim Tatlıses'ten CZN Burak ve Nusret'e sert sözler
İbrahim Tatlıses'ten CZN Burak ve Nusret'e sert sözler

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses yaptığı açıklama ile CZN Burak ve Nusret'i topa tuttu. Tatlıses, Nusret ve CZN Burak'ın kendisi sayesinde piyasaya çıktığını belirterek "Ne yağları yağ, ne isotları isot. Millete çamur yediriyorlar." dedi. Gıda markasıyla dünyaya açılmaya hazırlanan Tatlıses, kendi yemediğim şeyi kimseye yedirmem diyerek, rakip görmediğini ifade etti. İbrahim Tatlıses'in bu sözlerine karşı CZN Burak ve Nusret'ten bir açıklama gelmedi.

Kendi adını taşıyan çiğ köfte ve lahmacun markasıyla dünyaya açılmaya hazırlanan İbrahim Tatlıses, dünya çapında şöhreti yakalayan Nusret Gökçe ile CZN Burak'a gözdağı verdi. Tatlıses, 2010'de yılında kurduğu Tatlıses Gıda'nın yeni yatırımlarını duyurmak için önceki gün bağlı olduğu menajerlik şirketi Poll Production'da basın mensuplarını ağırladı.

Usta sanatçı Tatlıses, dünyaya açılıyor

Usta sanatçı, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde bayilik anlaşmaları yaptığını açıkladı.

"Nusret ve CZN Burak sayemde piyasaya çıktılar"

Takvim'de yer alan habere göre; İbrahim Tatlıses, dünyaya açılan Nusret ve CZN Burak için "Benim sayemde piyasaya çıktılar" dedi ve iki ismi topa tuttu.

Nusret ve CZN Burak'ın 'çamur' sattığını ifade eden Tatlıses, sözlerini sürdürdü:

  • "Tatlıses 1984'den beri var ama onlar yoktu. Kimseyi rakip görmüyorum. Kendi yemediğim şeyi, kimseye yedirmem. Onlar benim yaptığım işi yapmıyor. İsotun bilmem neyini alıyor. Zeytinyağının bilmem neyini kullanıyor, içine su mu katıyor ne katıyor! Biz onlar gibi su kullanmıyoruz. Onlar su ile kaynatıyorlar. İspat ederdim. Bakıyorsun çamur. Millete çamur satıyorlar herhalde."
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >