İdo öyle bir itirafta bulundu ki...

İdo Tatlıses
İdo Tatlıses

Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'ten şoke eden itiraf!

Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses, verdiği röportajla sosyal medyayı salladı. Annesi Derya Tuna ve babası İbrahim Tatlıses hakkında şoke eden itiraflarda bulunan İdo, anne ve babasının aynı evde kaldıklarını söyledi.

Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, "Annen baban tekrar evlense ne hissedersin?" sorusuna, "Evlenseler ne değişecek ki? Zaten aynı evde kalıyorlar" cevabını vererek herkesi şaşırttı.

''Aynı evde yaşıyorlar''

                  Son günlerde çıkardığı şarkılarla sık sık gündem olan İdo Tatlıses, "Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses tekrar bir araya gelse, evlense ne hissedersiniz?" sorusuna verdiği "Benim için bir şey değişmez. Evlenseler ne değişecek ki? Zaten aynı evde kalıyorlar, aynı şekilde görüşüyorlar. Öyle bir şey düşündüklerini sanmam. Saçma olur zaten" cevabıyla herkesi şaşırttı.
''Aynı evde yaşıyorlar'' Son günlerde çıkardığı şarkılarla sık sık gündem olan İdo Tatlıses, "Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses tekrar bir araya gelse, evlense ne hissedersiniz?" sorusuna verdiği "Benim için bir şey değişmez. Evlenseler ne değişecek ki? Zaten aynı evde kalıyorlar, aynı şekilde görüşüyorlar. Öyle bir şey düşündüklerini sanmam. Saçma olur zaten" cevabıyla herkesi şaşırttı.
''Babam tekrar evlenirse ortalığı yıkarım"

                  Geçtiğimiz günlerde ''Babam tekrar evlenirse ortalığı yıkarım" açıklamasıyla gündeme gelen şarkıcı, "Asla! Dediysem de şaka yapmışımdır ama onu bile hatırlamıyorum. Kaç yaşında adam. Herkesin kendi hayatı, kendi iradesi var. Benim babama diyeceğim tek söz, 'Hayırlısı' olur. Çocuk değilim ki artık. Hiç oralarda değilim. Herkes hayatına devam ediyor. Kim nasıl mutlu olacaksa öyle olsun isterim'' açıklamasında bulundu.
''Babam tekrar evlenirse ortalığı yıkarım" Geçtiğimiz günlerde ''Babam tekrar evlenirse ortalığı yıkarım" açıklamasıyla gündeme gelen şarkıcı, "Asla! Dediysem de şaka yapmışımdır ama onu bile hatırlamıyorum. Kaç yaşında adam. Herkesin kendi hayatı, kendi iradesi var. Benim babama diyeceğim tek söz, 'Hayırlısı' olur. Çocuk değilim ki artık. Hiç oralarda değilim. Herkes hayatına devam ediyor. Kim nasıl mutlu olacaksa öyle olsun isterim'' açıklamasında bulundu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >