İmparator İbrahim Tatlıses gözyaşlarına hakim olamadı, Sibel Can müjdeyi verdi

İbrahim Tatlıses Sibel Can konserinde gözyaşlarına hakim olamadı
İbrahim Tatlıses Sibel Can konserinde gözyaşlarına hakim olamadı

Ünlü sanatçı Sibel Can'ı izlemeye giden İbrahim Tatlıses, konser esnasında gözyaşlarına hakim olamadı. "Ağlamak yok, sana hiç yakışmıyor İbrahim Bey"

İmparator İbrahim Tatlıses, önceki akşam İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan Sibel Can'ı izlemeye gitti. Can, konser esnasında gözyaşlarına hakim olamayan Tatlıses'i "Ağlamak yok, sana hiç yakışmıyor" diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

"Karşında heyecanımı belli etmeyerek şarkılarımı okumaya çalışacağım"

Sanatçı, kendisini izlemeye gelen İbrahim Tatlıses'i, "Burada olman, ne büyük şeref ve onur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yine her zaman olduğu gibi karşında heyecanımı belli etmeyerek şarkılarımı okumaya çalışacağım. Hepimizin hayranı olduğu sanatçısın, bu gece tüm alkışlar İmparator için" diyerek selamladı.

Müjdeyi verdi!

Sibel Can, konserin ilerleyen saatlerinde İmparator'un yanına giderek 'Yalan' şarkısını birlikte seslendirdi. Sahnede müjde veren Can, "Daha yeni başlıyor. Müthiş hazırlıklar var, her şeyin bilincindeyim ve çok yakından takip ediyorum. En kısa zamanda Tatlıses'in albümünde yine birlikte olacağız" diye konuştu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >