İrem Derici'den çalıntı klip

İrem Derici'den çalıntı klip açıklaması!
İrem Derici'den çalıntı klip açıklaması!

İrem Derici’nin ‘Ben Tek Siz Hepiniz’e Murat Joker’in çektiği klip, ünlü sanatçı Juanes’in ‘Pa Dentro’ şarkısının klibinin kopyası olduğu iddia ediliyor.

Son yıllarda yabancı sanatçıların kliplerinden kopya çekilerek yapılan kliplere bir yenisi daha eklendi. Sabah'tan Ömer Karahan'ın haberine göre,İrem Derici'nin son albümünün çıkış şarkısı Ben Tek Siz Hepiniz'in klibi, Kolombiyalı sanatçı Juanes'in çıktı

Murat Joker'in, Pa Dentro'nun klibinde yer alan fikir, aksesuvar ve çekim planlarını, İrem Derici'nin klibinde aynen kullandığı görülüyor.

İrem Derici'den söylentilerin ardından şu açıklamalarda bulundu; "Eksik bir bilgi var aşkım, Rita Ora'nın klibinden de birebir sahne var, niye kadıncağızın hakkını yediniz. 'Sahte, küçük, mükemmel dünyasında herkes' derken tam olarak kastettiğimiz de buydu. Bak öyle özenirsen olamayacağın insanlara sonuç bu olur: Yan sanayi...

Hiciv her yola gider, ne Jojer ne Papaz kandırabilir bir Sinoplu'yu. Çok da şaapmamak lazım, öykünmemek lazım işte yabancıların kliplerine, kıyınca paraya aynısı oluyormuş bak. Az saçalım, savuralım. "

İşte İrem Derici'nin konuyla ilgili İnstagram paylaşımı


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >