İstiklal bombacısının iş birlikçilerinin fotoğrafları ortaya çıktı

Ahmet Jarkas ve Ammar Jarkas
Ahmet Jarkas ve Ammar Jarkas

İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını gerçekleştiren Ahlam Albashır ve eşi görünümündeki Bilal Hassan'ı yurt dışına kaçırmakla görevli zanlılarından Ahmet Jarkas ve Ammar Jarkas'ın fotoğrafları servis edildi. Bilal Hassan, bombacı Albashır'ı Taksim Meydanı'na bıraktıktan sonra Ammar Jarkas'ın yardımıyla yurt dışına kaçtı. Firari Hassan aranıyor.

Bombacı ve eşi görünümündeki Bilal Hassan'ı yurt dışına kaçırmakla görevli iki kardeşin fotoğrafları servis edildi.

Bombacı teröristin eşi rolündeki Bilal Hassan'ın da fotoğrafları servis edildi. Bilal Hassan, bombacı Albashır'ı Taksim Meydanı'na bıraktıktan sonra Ammar Jarkas'ın yardımıyla yurt dışına kaçtı. Firari Hassan aranıyor.

Ahmed Jarkas bombacı terörist Ahlam Albahsır’ı Esenler’den Küçükçekmece’ye götürdükten sonra Yunanistan’a kaçıracaktı. Ancak beyaz otomobili kameraya yansıdıktan sonra polis kısa sürede gözaltına almıştı.

Firar eden Bilal Hassan
Firar eden Bilal Hassan

İki kardeş olaydan sonra yakalandı

Ammar Jarkas ise Bilal Hassan'ı Edirne’ye bırakıp firar etmesine yardımcı oldu. İki kardeş olaydan sonra gözaltına alındı. Tutuklanan kardeşlerin fotoğrafları servis edildi.

Yeni görüntüler ortaya çıktı

İstiklal Caddesi'ne bombalı saldırı düzenleyen teröristin saldırıdan önce sırtında çantasıyla bir kozmetikçiye girdiği anları gösteren yeni görüntüleri ortaya çıktı.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >