Johnson iyi görünüyor: Günlük yürüyüşünü yaptı, kameralara el salladı

İngiltere Başbakanı Johnson günlük yürüyüşünü gerçekleştirdi
İngiltere Başbakanı Johnson günlük yürüyüşünü gerçekleştirdi

İngiltere Başkanı Boris Johnson koronavirüs iyileşme sürecinde başladığı kısa yürüyüşlerine devam ediyor. Johnson bugünkü yürüyüşünde objektiflere el salladı, her şey yolunda işareti yaptı. Ayrıca Twitter'dan yaptığı açıklamada, İngiltere vatandaşlarına kendilerini izole ettikleri için teşekkür etti.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson günlük yürüyüşünü tamamlamasının ardından İngiltere'nin başkenti Londra'daki Downing Street’te bulunan Başbakanlık ofisine geri döndü.

Twitter'dan açıklama yapan Johnson, "Ülkedeki milyonlarca insan doğru şeyi yapıyor: İnanarak ve sabırlı bir şekilde kendi kendini izole ediyor, kendi kadar başkalarını da düşünüyor. Bunu yaptığı için herkese teşekkür ediyorum, lütfen buna devam edin" mesajını paylaştı.

İngiltere Başbakanı Johnson
İngiltere Başbakanı Johnson

İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs testi pozitif çıktı, Johnson'un belirtilerinin hafif düzeyde olduğu, hükümeti yönetmeye devam edeceği belirtildi... Mart ayının başında yaptığı açıklamaları tepkiye neden olmuştu. Johson'ın korona virüsüne yönelik, 'Bu, bir kuşağın karşı karşıya geldiği en büyük problemlerin başında geliyor. Toplumumuzun bir bölümünün artık korona virüsüne karşı bağışıklık kazanması gerekiyor' açıklamaları halkın tepkisine neden olmuştu.