Kaburgaları kırılan ünlü sunucu, gelen hastane faturasına isyan etti

Seda Akgül
Seda Akgül

Ünlü sunucu Seda Akgül, 3 kaburgasını kırarak hastanelik oldu. Acilde tedavi gördüğü özel hastaneden kendisine 2,500 TL ödeme çıkartılan sunucu, duruma isyan etti.

Ünlü sunucu Seda Akgül, tedavi için gittiği özel hastanede hayatının şokunu yaşadı. Akgül, bir zamanlar sunuculuğunu yaptığı hastaneden kendisine çıkartılan 2.500 TL'lik faturaya isyan etti.

Gittiği özel hastanenin yıllarca sunuculuğunu yaptığını belirten Seda Akgül, Instagram hesabının hikaye bölümünde, "Muhtemelen kaburgalarım kırık, acil girişi vereceğim para 2,500 TL. Yıllardır buranın sunuculuğunu yaptım, ayıptır be. Neredeydi acil kapısından girerek bedava olması" sözleriyle sitem etti.

Seda Akgül kimdir?

Seda Akgül
Seda Akgül

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği'ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır.

Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir. TV 8 ekranlarında, hafta sonu sabah kuşağında Erken Baskı isimli programı hazırlayıp sunarak, eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini toplayan Seda Akgül 17 Eylül 2012 tarihinde yeni yayın döneminde Star TV'ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmaya başlamıştır.

Ağustos 2014'te kanaldan ayrılmış ve bir reality show olan Kısmetse Olur'u sunmak için Kanal D'ye geçmiştir.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >