Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu'nun ilk görüntüleri

Mustafa Topaloğlu'nu hastanede ziyaret eden Alp Kırşan çektiği fotoğraf Instagram hesabından paylaştı.
Mustafa Topaloğlu'nu hastanede ziyaret eden Alp Kırşan çektiği fotoğraf Instagram hesabından paylaştı.

Mustafa Topaloğlu, dün kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Ünlü sanatçının oğlu Çağlayan Topaloğlu, “Stent takıldı ve şu an yoğun bakımda ama şuuru açık, sohbet ediyor keyfi yerinde” dedi.

Göğüs ağrısı şikayetiyle Kadıköy’de bulunan hastaneye kaldırılan sanatçı Mustafa Topaloğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kalp damarlarında tıkanıklık tespit edilen Topaloğlu'na anjiyo yapılıp stent takıldı. Yoğun bakımda bulunan ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu ile ilgili sevindirici haber ise ailesinden geldi.

''Yarın yoğun bakımdan çıkacak''

Babasının haberini alınca panik yaptığını söyleyen ünlü sanatçının kızı Irmak Topaloğlu ise, “Ben ilk duyduğumda gerçekten çok korktuğum panik yaptım. Ama daha sonra iyi olduğunu duyunca ailecek çok sevindik bu duruma hiçbir sıkıntısı yokmuş. Toparladı kendisini yoğun bakımdan çıkacak yarın. Daha iyi olacak bu bize mutlu etti. Daha çok ayakta kıldı. Sonuçta babamız evimizin direği” diye konuştu.


Kalp krizi sonrası ilk fotoğraf

Ünlü şarkıcının ziyaretine giden oyuncu Alp Kırşan, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Kırşan, Mustafa Topaloğlu için 'Sağlık durumu çok iyi, yarın öbür gün taburcu olur kısmetse' ifadelerini kullandı